كدخبر: 45320 | تاریخ مخابره : ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۷ |

 

 

دیدار کارکنان تامین اجتماعی با شهردار و اعضای شورای اسلامی باشت به مناسبت هفته تامین اجتماعی

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قم – به مناسبت هفته تامین اجتماعی رئیس و کارکنان تامین اجتماعی شهرستان باشت با شهردار و اعضای شورای شهر این شهرستان دیدار کردند.


دکتر رامین بهیارفر رئیس سازمان تامین اجتماعی شهرستان باشت در این دیدار گفت: ۱۹ تا ۲۵ تیر به نام هفته تامین اجتماعی نامگذاری شده است و فرصتی برای مرور خدمات ، بیان مشکلات و خواسته های این نهاد است .
وی بیان کرد: سازمان تامین اجتماعی یکی از بزرگترین نهادهای عمومی و غیردولتی کشور بوده که تاکنون نقش و تاثیر بسزایی در تامین آینده خانوارها در کشورایفا کرده است و همواره حامی تمام اقشار جامعه در حوزه بیمه ای و درمانی بوده است و اداره تامین اجتماعی باشت به تبع از سیاست های سازمان مرکزی سعی در ارائه خدمات شایسته و مطلوب به جامعه هدف دارد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.
بهیار فر افزود: یکی از مهمترین مسائلی که در دستور کار قرار داده ایم ارتباط با شهرداری واعضای شورای شهر بوده است و در دوسالی که مسئولیت تامین اجتماعی باشت را برعهده گرفته ام  این تعامل را به طور کامل انجام داده ایم منتها در بحث بدهی های شهرداری به تامین اجتماعی مشکلاتی وجود دارد.
وی گفت: قبل از شهردارشدن آقای موسوی، شهرداری باشت تا شهریور ماه ۹۶  یک میلیارد و ۲۲۸ میلیون تومان به تامین اجتماعی این شهرستان بدهی داشت که با استفاده از بخشنامه بخشودگی جرائم مشمول ۳۵۰ میلیون تومان بخشودگی شد و با همکاری که با شهرداری و اعضای شورای شهر باشت و مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد توانستیم این میزان بخشودگی را اعمال کنیم.
رئیس اداره تامین اجتماعی باشت عنوان کرد: شهرداری و اعضای شورای شهرباشت بدهی های خود را در ۱۸ ماه  تقسیط و تسویه حساب کردند که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی ابراز داشت: انتظار می رود شهرداری و شورای شهر باشت در خصوص پرداخت بدهی های جاری با اداره تامین اجتماعی باشت حداکثرهمکاری را داشته باشند تا ما بتوانیم خدمات شایسته ای به جامعه هدف ارائه کنیم .
بهیارفر گفت: ۳۶ میلیون تومان قسط مربوط به مشاغل سخت و زیان آور مربوط به شهرداری باشت در سیستم دوره های قبل باقی مانده و همگی از سود شان گذشته است که باید پرداخت شود.
وی بیان کرد: بدهی جاری شهرداری باشت از مهر ۹۶ تا اردیبهشت ۹۸ مبلغ ۷۲۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است که تاکید می شود بدهی جاری هر چه سریعتر پرداخت شود.
رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان باشت در پایان تاکید کرد: هر ماه حدود ۴۰ میلیون تومان حق بیمه کارکنان شهرداری باشت است که برای پرداخت آن باید فکری اساسی به حال این موضوع کرد.
نادر گرامی رئیس شورای شهر باشت ضمن گرامیداشت هفته تامین اجتماعی گفت: در خصوص بدهکاری شهرداری باشت به تامین اجتماعی در این چهار پنج ماه دستمان خالی است بطوری که اعضای شورای شهر یک ریال حقوق هم دریافت نکرده اند.
وی بیان کرد: از شهردار باشت می خواهیم که بدهی جاری شهرداری به تامین اجتماعی را پرداخت کند.
گرامی افزود: حقوق و مزایای شهرداری بسیار ضعیف است و از تامین اجتماعی درخواست می شود تا جایی که امکان دارد این قشر را در خصوص حقوق و مزایا حمایت کند.
وی گفت: درمانگاه شهر باشت و خدمات رسانی به مردم در حوزه تامین اجتماعی از دیگر مواردی است که انتظار می رود پیگیری شود.
ابرهیم ظفری   عضو شورای شهر باشت ضمن گرامیداشت هفته تامین اجتماعی از خدمات کارکنان این نهاد به مردم تقدیر کرد و گفت: در رابطه با مابقی بدهکاری شهرداری باشت  به تامین اجتماعی امید داریم شهردار جوان این شهر در خصوص پرداخت این بدهی ها تدابیر لازم را بیندیشند.
در خصوص راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی باشت پیگیری مسئولان تامین اجتماعی، اعضای شورای شهر و نماینده مردم این شهرستان در مجلس را می طلبد که این قضیه برای شهرستان باشت انجام شود.
محمد جعفر نجاتی  عضو شورای شهر باشت ضمن گرامیداشت هفته تامین اجتماعی از خدمات کارکنان این نهاد به مردم تقدیر کرد.
وی در خصوص راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی باشت پیگیری مسئولان را تامین اجتماعی، خواستار شد.
شهردار باشت در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته تامین اجتماعی گفت: در اولین فرصت بدهی های شهرداری باشت به تامین اجتماعی شهرستان تعیین تکلیف خواهد شد.
لطف الله موسوی بیان کرد: درمانگاه تامین اجتماعی از ضروریات شهر است و می توان این موضوع را پیگیری و به سرانجام رساند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.