كدخبر: 45891 | تاریخ مخابره : ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷ |

 

 

باشت قهرمان مسابقات کاراته کهگیلویه و بویراحمد شد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – باشت قهرمان  در همه رده های سنی مسابقات سبک آزاد کاراته استان کهگیلویه و بویراحمد شد.


این مسابقات با حضور شش شهرستان یاسوج دهدشت گچساران چرام بهمیی و باشت به میزبانی شهرستان باشت برای اولین بار برگزار گردید.

مسابقات آزاد کاراته استان با شرکت بیش از ۱۷۰ ورزشکارو مربی برگزار شد.


وی از علوی مدیر کل ورزش جوانان  محمود زاده رییس هیات کاراته استان با مجموعه هیاتهای شهرستانی  ظفری رییس هیات کاراته شهرستان نظری رییس  آموزش و پرورش روانگرد رییس اداره فنی و حرفه ای و  همه ورزش دوستانی که در برگزاری این جشن نهایت همکاری را با اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت داشتنند قدردانی کرد.

وی با بیان این که این مسابقات با هدف استعدادیابی برگزار شده گفت: برا ی موفقیت درامراستعدادیابی شاید با ارزش ترین امر شناسایی خمیرمایه وراثتی و مهیا نمودن محیط مناسب برای فرد مستعد است.


عسکری ابراز داشت: استعدادیابی از ضرورت‌های اصلی برای رسیدن به موفقیت در هر رشته ورزشی است و کشورهای پیشرفته جهان بر روی این مقوله سرمایه گذاری ویژه‌ای را انجام می‌دهند.


رئیس اداره ورزش باشت دادمه داد:ارزیابی و انتخاب مستعدین ورزشی از دیدگاه کارشناسان کار بسیار دشواری  است و افرادی که در این زمینه شناخت نسبتا کافی دارند و در مسیر رشد و توسعه توانایی‌های ورزشی شناخت بالایی دارند، به خوبی متوجه این موضوع هستند که ظرفیت برتری در ورزش به ترکیبی از عوامل جسمانی، محیطی، روانی و عاطفی بستگی دارد.


او اضافه کرد:در هر رشته ورزشی با شناسایی و استعدادیابی ورزشکاران مستعد  می‌توان با برنامه جامع و  سرمایه گذاری در کنار مربیان با تجربه از تمام ظرفیت‌های هریک از ورزشکاران استفاده کرد.

وی توضیح داد:از دیگر ویژگی‌های استعدادیابی انجام صرفه‌جویی در هزینه‌ها بوده و باعث افزایش تمرکز بر روی ورزشکاران خواهد شد، در همین زمینه برای رسیدن به موفقیت …
عسکری عنوان کرد: با توجه به موضوع آمایش سرزمین میزبانی مسابقات ورزشی در سطح استان را با برنامه ریزی در اختیار بگیریم تا بتوانیم گامی موثر در پیشرفت و گسترش ورزش در شهرستان و استان برداریم که البته در این راه به کمک همه همشهریان و مسولین نیازمندیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.