كدخبر: 46228 | تاریخ مخابره : ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳ |

 

 

سید مسعود حسینی فرماندار برتر کهگیلویه و بویراحمد شد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -سید مسعود حسینی به عنوان فرماندار برتر کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی معرفی شد.

۷۶ سازمان و دستگاه با هم مقایسه شدند

راهداری باشت نیز در این آئین دستگاه برتر شهرستانی معرفی شد.

شرکت آب و فاضلاب روستایی دستگاه برتر اقتصاد مقاومتی/پاسره ۳ لوح تقدیر گرفت

جهاد کشاورزی دستگاه برتر شاخص های اختصاصی شناخته شد.

جشنواره شهید رجایی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای معرفی دستگاه‌های برتر سال ۹۷ با حضور مسؤولان کشوری و استانی برگزار شد.

جشنواره شهید رجایی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای معرفی دستگاه‌های برتر سال ۹۷ با حضور استاندار استان و مسئولان دولتی استان برگزار شد.

حسن نوروزی؛ رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد در این جشنواره، تصریح کرد: ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی را انجام دادیم، بسته به عملکردها شاخص هایی برای ارزیابی هر دستگاه معرفی شده است، ما نیز در قالب ماموریت ها و عملکرد سازمان های استان آنها را ارزیابی و سنجش کردیم.

نو روزی گفت: علاوه بر و ورودی ها و منابع ارزیابی پیامدها، نتایج و اثرات هم مد نظر بوده است، خروجی اثربخش و مفید اقدامات دستگاه های اجرایی مد نظر بوده است.

او ادامه داد: دستگاه های مشمول قانون خدمتت اداری در ۷ محور، ۳۲شاخص و ۹۷ نماگر، ارزیابی و سنجش شدند، اصلاح ساختار، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت مالی، ارتقاء بهره وری، سلامت اداری، پاسخگویی، مسئولیت پذیری و استقرار نظام مدیریت عملکرد از عمده ترین محورهای بررسی سازمان های استان بوده است.

نو روزی گفت: سال ۹۵ ما ۴۶ دستگاه ارزیابی کردیم، امسال این تعداد به ۷۶ دستگاه رسید امیدواریم سال اینده این آمار به ۹۲ دستگاه برسد.

رئیس سازمان مدیریت افزود:  در شاخص های عمومی نمره کلی دستگاه های استان ۵۵۲ شد که جای کار دارد، در زمینه شاخص های اختصاصی خوب عمل شده و از ۱۰۰۰ نمره استان ۸۸۵ شده که به درجه عالی نزدیک میشویم.

 

وی از بررسی بیطرفانه دستگاه ها گفت و ادامه داد: ۵ دستگاه در زمینه اقتصاد مقاومتی شایسته تجلیل دانسته شدند (اقتصاد مقاومتی، اشتغالزایی و خصوصی سازی خدمات و…)، در حوزه بانک ها، مراکز درمانی، فرمانداری ها نیز ارزیابی شد و دستگاه های برتر انتخاب شدند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.