كدخبر: 46235 | تاریخ مخابره : ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵ |

 

 

پیام مدیر عامل شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم – مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس پیامی منتشر کرد که متن پیام به شرح زیر  است:

بسم الله الرحمن الرحیم دفاع مقدس ، نام آشنا ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران اسلامی است که خاطرات دلاورمردی های آن در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

زیباترین فصل این فرهنگ ، خالقان این حماسه عظیم هستند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود. دفاع مقدس آزمونی بزرگ بود. آزمونی همراه با صدها تجربه و هزاران کشف و شهود که هرگز نمی توانست در فضای روزمره زندگی به دست آید . هشت سال دفاع مقدس یادآور خون های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد .حدیث ماندگار پایداری، دلاوری و فداکاری ملتی است که در راه دفاع از مکتب و میهن اسلامی خویش ، قله های بلند رشادت و شهادت را در نوردیدند و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشتند .

تقارن هفته دفاع مقدس با فصل بازگشایی مدارس و ایام محرم نیز پیامی خاص دارد و آن این است که حاصل درس‌آموزی در مکتب عاشورا ، تربیت فرزندانی دلاور و حماسه ساز است که با ایستادگی ، مقاومت و جانفشانی نقشه‌های شوم تمامی جبهه کفر و استکبار را نقش بر آب کردند. و چه تقارن زیبایی است فصل مهر و مهربانی ، فصل زدودن غبار ظلمت و جهل با دفاع مقدس که یادآور ظلم ستیزی دلاورمردان و شیرزنان ایران اسلامی با ابوجهلان تاریخ معاصر است .

فرصت را مغتنم شمرده این تقارن میمون و مبارک را به تمامی مجاهدان راه علم و دانش و آزادی و استقلال و تمامیت ارضی میهن ، صمیمانه تبریک عرض می نمایم و از خداوند سبحان مسئلت دارم که همه ما را در حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی ثابت قدم و استوار نگه دارد

دیدگاه خود را به ما بگویید.