دستگاه‌های برتر کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی در آئینی با حضور اعضای شورای اداری و اصحاب رسانه معرفی شدند.
در آئینی با حضور حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اعضای شورای اداری و رسانه‌ها از ۱۹ دستگاه‌ برتر این استان در جشنواره شهید رجایی معرفی شدند.
حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد در این آئین به تشریح نحوه انتخاب مدیران برتر پرداخت.
نوروزی گفت: عملکرد ۷۶ دستگاه اجرایی استان در ۷ محور از جمله اصلاح ساختار، توسعه دولت الکترونیک، استقرار نظام مدیریت عملکرد و ارزیابی و ساماندهی نیروی انسانی ارزیابی شدند.
وی با اشاره به نوآوری و تغییرات در فرایند ارزیابی جشنواره شهید رجایی امسال ادامه داد: در ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۵ در مجموع دستگاه ارزیابی شدند که این تعداد امسال به ۷۶ دستگاه رسید که امیدواریم این تعداد سال آینده به ۹۲ دستگاه اجرایی برسد.
وی تصریح کرد: تدوین شاخص‌های اختصاصی دستگاه‌های اضافه شده در استان، تدوین ۶۱ شاخص برای ارزیابی شهرستان‌ها و تدوین ۷۶ شاخص اختصاصی جدید برای ۲۳ دستگاه نیز از دیگر نوآوری و تغییرات در فرایند ارزیابی جشنواره شهید رجایی امسال بوده است.
نوروزی با بیان اینکه ۷۶ دستگاه اجرایی ارزیابی شده در جشنواره شهید رجایی به ۵ گروه تفکیک شدند، خاطرنشان کرد: دستگاه‌ها در ۵ گروه شامل زیربنایی و تولیدی، دستگاه علمی -فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و قضایی، شرکت‌ها، بیمه‌ها و بانک‌ها و دستگاه‌های حمایتی، سلامت و بهداشت تقسیم شدند.
شرکت گاز، آب و فاضلاب روستایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرکت توزیع نیروی برق و راه و شهرسازی در اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی تجلیل شد.
همچنین ۲۰ دستگاه اجرایی از جمله؛ اداره کل آموزش و پرورش استان، اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل ثبت احوال، اداره کل استاندارد، امور مالیاتی و سازمان امور اقتصادی و دارایی، فرمانداری باشت، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل گردشگری و میراث فرهنگی، خدمات درمانی، اداره کل حمل و نقل جاده‌ای و اداره کل محیط زیست استان، سازمان جهاد کشاورزی، آب منطقه‌ای استان شرکت برق استان، اداره جهادگشاورزی و … در شاخص‌های عمومی و اختصاصی نیز تجلیل شدند.