كدخبر: 46304 | تاریخ مخابره : ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳ |

 

 

پیام مدیر عامل شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران به مناسبت روز ملی ایمنی وآتش نشانی پیامی منتشر کرد که متن پیام به شرح زیر است :

هفتم مهرماه روز تجلیل و پاسداشت جایگاه افرادی از جنس ایثار و شهامت است هر جا سخن از آتش‌نشان‌ها می‌شود کلمات فداکاری و شجاعت در ذهن همه نقش می بندد . آنها با قدرت و صلابت به میدان می‌آیند تا دیگران امیدوار شوند.

وقتی شعله در شعله می پیچد آنان به هیچ چیز نمی اندیشند مگر آن سوی آتش ، روز ایمنی و آتش نشانی یادآور حماسه آفرینی ها و از خودگذشتگی آتش نشانان میهن اسلامی است. روز قدردانی از تلاش شبانه‌روزی عزیزانی که ترویجگران فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح در سطح کشور می باشند و یاد آور زحمات بسیار سنگین و خدمات سخت و نفس‌گیر آنانی است که در راه نجات جان انسان ها به صیانت از منابع ملی از خود گذشتگی می کنند و این کار همان جهاد در راه خداست و اجری بی انتها را به دنبال دارد .

اینجانب ضمن تقدیر از خدمات شبانه‌روزی کلیه آتش نشانان زحمتکش کشور به ویژه آتش نشانان استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران ، هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و آتش نشانی را صمیمانه به همکاران خودم و خانواده هایشان در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق و سلامتی را برای آنان از خداوند مسئلت دارم .

هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران

دیدگاه خود را به ما بگویید.