كدخبر: 46323 | تاریخ مخابره : ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲ |

 

 

نخستین شهردار بوستان معرفی شد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – محمد رضا حسینی روز دوشنبه در آیینی به عنوان نخستین شهردار شهر بوستان از توابع شهرستان باشت معرفی شد.

محمدرضا حسینی از سال ۱۳۸۲ تاکنون به عنوان دهیار بوستان مشغول فعالیت بوده است.

بخش بوستان دارای ۲ دهستان، ۴۹ روستا ،۱۳ دهیاری، ۲۲ شورا و جمعیتی افزون بر ۶ هزار و ۵۰۰ نفر است.

جمعیت شهر بوستان یک هزار و ۲۸۰ نفر است.

فرماندار باشت روز دوشنبه در آئین معرفی نخستین شهردار بوستان گفت:بوستان ظرفیت های بسیار خوب جغرافیایی و انسانی برای توسعه دارد.

سید مسعود حسینی افزود: تبدیل روستای بوستان به شهر نخستین قدم برای اخذ اعتبارات بیشتر و افزایش زیرساخت های خدماتی و رفاهی خواهد شد.

وی با قدردانی از همه کسانی که برای تحقق این اقدام همکاری کردند، تاکید کرد مردم و مسئولان برای شتاب بخشی به توسعه بوستان با هم تعامل کنند.

فرماندار باشت با اشاره به طولانی شدن دوره زمانی انتخاب شهردار بوستان تصریح کرد: تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد و حساسیت برای انتخاب نخستین شهردار دلیل این امر بوده است.

بخشدار بوستان نیز در این آیین گفت: فرسوده بودن شبکه آب آشامیدنی از مشکلاتی است که امید می رود با تبدیل مرکز بوستان به شهر برای آن چاره اندیشی شود.

مجید محمدی فر افزود: هر چند فاز نخست شبکه برق در شهر بوستان انجام شده اما اجرایی شدن فاز دوم شبکه برق این شهر برای رفع نوسانات شبکه ضروری است.

عسکری معاون شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد نیز در با اشاره به اهمیت مشارکت شهروندان در توسعه شهر قانونگذار انتخاب شهردار را در اختیار شورای شهر قرار داده است به تعامل بیشتر مردم،شورای و شهرداری شهر تازه تاسیس بوستان تاکید کرد.

وی بوستان هجدهین شهر کهگیلویه و بویراحمد است که صاحب شهرداری شده است.

شهردار بوستان با اشاره به زمان تبدیل بوستان به شهر که پس از تخصیص اعتبارات صورت گرفت برای تخصیص بودجه ویژه به این شهر تلاش کند.

محمد رضا حسینی با اشاره به قرار داشتن منطقه در جاده ترانزیتی و حادثه خیز بودن دور برگردان های بوستان اظهار داشت: اجرای طرح عمرانی برای کاهش میزان تلفات حوادث رانندگی از اولویت های شهرداری بوستان است.

وی بیان کرد: تعریض معابر نیز از دیگر اولویت های این شهرداری در صورت تحقق اعتبار خواهد بود.

امام جمعه شهر باشت نیز گفت: تبدیل مرکز بخش بوستان به شهر گام مهمی به سوی توسعه این منطقه است.

حجت الاسلام عبدالرحیم عبودی از تلاش های نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، شورا و بخشدار بوستان برای تبدیل روستای بوستان به شهر قشدردانی کرد.

بوستان از توابع شهرستان ۲۲ هزار نفری باشت در جنوب شرقی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.