كدخبر: 46342 | تاریخ مخابره : ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲ |

 

 

رئیس اتاق بازرگانی انتخاب حشمت الله صمیمی به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار را تبریک گفت

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – در پی انتخاب حشمت الله صمیمی دوست به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، جبار کیانی پور، رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج این انتصاب را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای مهندس حشمت الله صمیمی دوست
سرپرست محترم معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری

🔸انتخاب بجا و شایسته شما را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد که نشان از توانمندی، لیاقت و شایستگی آنجناب دارد را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

🔸اکنون با توجه به این حسن انتخاب، بخش خصوصی استان امید دارد در دوره مدیریت جنابعالی در سمت سرپرستی معاونت اقتصادی استاندار، شاهد بهبود فضای کسب و کار، تسهیل اخذ مجوزها و فعال کردن حوزه سرمایه گذاری و پنجره واحد، ایجاد ارتباط میان تولید کنندگان و صادر کنندگان با منابع تامین مالی و نظارت بر توزیع صحیح و عادلانه منابع بانکها، برگزاری همایش ها و نمایشگاههای داخلی و خارجی، استفاده از ظرفیت تشکل های بخش خصوصی و توسعه زیر ساختهای فعالیت های اقتصادی در استان زرخیر کهگیلویه و بویراحمد باشیم.

🔸توفیقات روزافزون شما را در نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت به ملت شریف استان، از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم.

جبار کیانی پور
رئیس اتاق بازرگانی،

دیدگاه خود را به ما بگویید.