كدخبر: 46351 | تاریخ مخابره : ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰ |

 

 

فعالان اقتصادی برای تسریع بخشی تهاتر بدهی مالیاتی خود تلاش کنند

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمدگفت که فعالان اقتصادی برای تسریع بخشی تهاتر بدهی مالیاتی خود تلاش کنند.

محمدعلی غفاری تهاتر بدهی مالیاتی فعالان اقتصادی از طریق استفاده از اوراق تسویه خزانه فرصت خوبی برای کمک به حل و فصل مشکلات و تبادل بدهی های مالیاتی و معوقات فعالان اقتصادی است.
وی اظهارکرد که اعتبار اختصاص یافت به مقوله تهاتر محدود است و فعالان اقتصادی می بایست درکمترین زمان ممکن نسبت به تشکل پرونده و استفاده از این ظرفیت اقدام کنند و اداره کل امور مالیاتی نیزآماده همکاری با متقاضیان تهاتر است.
طبق قانون در اجرای بند (و)تبصره (۵) بودجه ۹۸وآیین نامه اجرایی آن به شماره ه۵۶۶۸۷ت/۴۳۷۵۶مورخ ۱۵/۰۴/۹۸ در خصوص استفاده از اوراق تسویه خرانه (تهاتر بدهی بامطالبات دولت )صدور اوراق تسویه خزانه در دو مرحله انجام می پذیرد .۱- مرحله صدور تخصیص برای هر درخواست متقاضی ۲- مرحله انجام تهاتر که دراین راستا با توجه به ظرفیت محدود اوراق تسویه خزانه اولویت صدور تخصیص اعتبار با درخواست هایی است که زودتر به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ارسال می شود
مدیرکل امور مالیاتی از فعالان اقتصادی و پیمانکارانی که دارای بدهی مالیاتی و نیز مطالبات معوق از دولت هستند خواست تا سریعتر برای استفاده از اوراق تسویه خزانه برای حل مشکلات مطالبات معوق و بدهی مالیاتی خود اقدام کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.