كدخبر: 46354 | تاریخ مخابره : ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۵ |

 

 

روزی که گچساران و باشت قدر خادم بی منت خود را شناخت

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – در آخرین ساعت های روز دهم مهر سال ۱۳۹۷ ناگهان خبری تیتر اخبار رسانه های ارتباط جمعی استان کهگیلویه و بویراحمد شد که غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت دچار عارضه مغزی شد.

در لحظات اولیه انتشار خبر در حالی که دکتر تاجگردون زیر تیغ جراحی بود همه مردم این شهرستان ها در حالی که به شدت متاثر و نگرانشده بودند برای سلامتی خادم بی منت خود دست دعا به سوی قادر بی همتا بردند اما در آن لحظات سخت واکنش های مردمی به این خبر هر چند باعث دلگرمی  شد اما کوهی از غم بر دل همگان آوار کرد.

اینکه مردم شهرستان های گچساران و باشت دکتر تاجگردون را به نوعی پدر شهر می دانستند بر هیچ کسی پوشیده نبود اما در آن لحظات سخت دل نوشته هایی در فضاهای مجازی منتشر شد که دل برخی از مردم از اینکه همه چیز را از وکیل خود می خواستند گلایه داشتند.

آنان می گفتند وقتی همه خدمات که بیشتر آن وظیفه دستگاه های اجرایی است را از یک نفر بخواهیم نتیجه اش می شود بیماری سخت او ووووو

نگارنده معتقد است آن تجربه تلخ باید برای مردم فهیم دیارمان درس عبرتی شود تا همواره در وهله نخست هر چیزی را در جای خود مطالبه کنیم دوم این اینکه شخصیتی مانند دکتر تاجگردون را به عنوان گنجینه ای برای پیشرفت و آبادانی سرزمین خویش هرگز از دست ندهیم.

سرمایه ای که امروز تحول در سیمای شهر دوگنبدان از تبدیل دخمه های بافت فرسوده به محله های مسکونی زیبا، پیاده روی خیابان بلادیان، چند برابر شدن درآمد مردم روستاهای گچساران و باشت با بهره برداری از هزاران هکتار آبیاری تحت فشار،چهارخطه شدن بخشی از جاده های دیارمان، دگرگونی اساسی در زندگی مردم مناطق روستایی از آب آشامیدنی،گاز،اینترنت گرفته تا معابر زیبا و جلوه های زیبای توسعه شهرهای باشت و دوگنبدان مشتی از خروار خدمات اوست.

فرزانه شریفی

دیدگاه خود را به ما بگویید.