كدخبر: 46388 | تاریخ مخابره : ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶ |

 

 

خدمات رسانی به نیروهای مناطق عملیاتی از اولویت های مهم صنعت نفت است

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم –مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در بازدید از مجتمع صنعتی گچساران ۲ عنوان کرد؛ خدمات رسانی به نیروهای مناطق عملیاتی از اولویت های مهم صنعت نفت است مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: کارکنان مناطق عملیاتی در صف مقدم پشتیبانی تولید هستند و خدمات رسانی ویژه به این نیروها از اولویت های مهم صنعت نفت است. مهندس احمد محمدی چهارشنبه ۱۰ مهرماه باحضور در بین کارکنان عملیاتی مجتمع گچساران ۲ (دشت بلوط ) ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: دغدغه اصلی مسوولان صنعت نفت، خدمات رسانی مطلوب به نیروهای مناطق عملیاتی است و بر اساس این نگرش و تفکر، دست اندرکاران امر نیز باید در راستای رضایت حداکثری این کارکنان گام بردارند.

وی تصریح کرد: بایستی کلیه دغدغه های کارکنان شاغل در مناطق عملیاتی بیش از گذشته از جمله در امور پرسنلی، اداری، خدماتی و سطح آموزش بهبود یابد تا این نیروها با میل و رغبت بیشتری به فعالیت در این حوزه ادامه دهند.

همچنین در این دیدار صمیمی، مهندس احمد محمدی از کارکنان بخش های مختلف مجتمع گچساران ۲ از جمله بخشهای شیمیایی،آزمایشگاه، بهره برداری، ایستگاه تقویت فشار ضعیف و نمکزدایی درخواست نمود تا مشکلات و تنگناهای موجود را بیان کنند که در این خصوص کارکنان این مجتمع ضمن گزارشی از فعالیت های خود، به بیان برخی از مشکلات شان از قبیل درمان، سمتهای سازمانی، جاده دسترسی، و پرداخت فوق العاده ها اشاره کردند.

دراین دیدارمهندس هوشنگ صیدالی مدیر عامل ،مدیران وروسای ادارات فنی، عملیاتی به طور جداگانه مشکلات و تنگناهای پیش روی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران را تشریح نموه و بیان کردند کلیه کارکنان وکارشناسان این شرکت علی رغم وجود برخی مشکلات که دشمنان در حوزه نفت ایجاد کرده اند ،لحظه ای از تلاش وکوشش خود در راستای جامه عمل پوشاندن به فرمایشات مقام معظم رهبری وپویایی ایران اسلامی غفلت نخواهند نمود.

در پایان این دیدارمدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز خطاب به کارکنان اظهار داشت: در زمینه رفع موانع و مشکلات پیش روی کارکنان مناطق عملیاتی در حد توان، تلاش خود را به کار می گیرم و از درگاه خداوند منان خواهانم که بتوانیم امانتی را که ملت شریف ایران در اختیارمان گذاشته اند به خوبی امانتداری نموده وبه نسل بعد تحویل نماییم.      

دیدگاه خود را به ما بگویید.