كدخبر: 46480 | تاریخ مخابره : ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱ |

 

 

تعویض خطوط لوله نمك زدایی پازنان ۲

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -رئیس اداره نگهداری وتعمیرات خطوط لوله از تعویض ۲۷۰۰ متر خطوط لوله ۶ اینچ پساب نمکزدایی پازنان ۲ خبر داد و گفت : با وجود تحریم فرصت‌هایی پیش رو قرار گرفته تا با تکاپوی بیشتر مسائل ضروری را حل و فصل کنیم وی ادامه داد : حد فاصل نمک زدایی تا چاه ها و تعویض چندین خطوط با اینچ های متفاوت و انشعابات مربوط در واحد های نمک زدایی رگ سفید ۲و پازنان ۲ با موفقیت انجام گرفت.

حسین سبکبار بیان کرد؛ این عملیات شامل برشکاری، جوشکاری و آزمایش هیدرواستاتیک، تکیه‌گاه گزاری و اتصال نهایی به دست توانمند نیروهای بومی منطقه در مدت چهار ماه انجام شد. وی افزود: هیچ پدیده‌ای ذاتاً چالش نیست و به همان اندازه می‌تواند فرصت باشد و نگاه راهبردی نباید چالش محور باشد بلکه باید فرصت محور باشد.

رئیس اداره نگهداری وتعمیرات خطوط لوله شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: هرجا که به توانایی دست پیدا کنیم آنجا تحریم از بین میرود تحریم مربوط به جاهایی است که ما دست از کار بکشیم و منتظر بمانیم . در صورتی که کارکنان پرتلاش نفت و گاز در همه حال پای کار هستند و با جدیت تولید ، تعمیر و تعویض را در راستای اقتصاد مقاومتی برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام می دهند.

ایشان درپایان از پشتیبانی ومساعدت مدیر عامل ،مدیران و ادارات عملیاتی وستادی در راستای نیل به اهداف سازمان تشکر وقدردانی نمود. شایان ذکر است اداره نگهداری وتعمیرات خطوط لوله از ادارات زیر مجموعه مدیریت عملیات می باشد که مسولیت راهبری ایمن و عملیاتی حدود ۷۰۰۰کیلومتر خطوط لوله با اندازه های مختلف در چهار استان حوزه عملیاتی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران را به عهده دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.