كدخبر: 46494 | تاریخ مخابره : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۱ |

 

 

نامه شهردار باشت به استاندار کهگیلویه و بویراحمد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – لطف الله مووی شهردار باشت با ارسال نامه ای به استاندار کهگیلویه و بویراحمداز او برای توجه به بیشتر به این شهرستان در خواست کرد.

استاندار  جناب دکتر کلانتری سلام علیکم
از اینکه چندین ماه از مسئولیت حضرتعالی بر سکان استانداری استان کهگیلویه وبویراحمد میگذرد خوشحال وخرسندیم  مشاهده می کنیم که با سفرهای مختلف به تهران پیگیر مشکلات وامورات این استان هستید وانتظار هم داشتیم وداریم دراین چند ماهی از مسئولیت شما میگذرد با سفر به شهرستان ها وتشکیل جلسات سخنان ومشکلات مسئولین از نزدیک میشنیدید وچاره اندیشی میکردید.
جناب دکتر کلانتری
بیشتر مشکلات هم پول نیست بعضی مدیران زحمت به خود نمیدهند پای کار باشند وپاسخگوی خواسته های مردم نیستند فکر میکنند که از جیب خودشان میخواهند مشکل مردم را حل کنند نمیدانند این حق خود مردم است.
در خصوص شورای برنامه ریزی استان گلایه های هست
اولا باید تشکری داشته باشم از ریاست  سازمان و همه همکار ان ایشان  که انصافا خوب با مدیران شهرستانهادر ارتباط وپیگیر اعتبارات هستند.
جناب دکتر کلانتری هم ما خوب میدانیم که گرفتن اعتبارات با این وضعیت اقتصادی مملکت کار ساده ای نیست وهم اینجا ازمجمع نمایندگان استان  معاونت هماهنگی امور عمرانی تشکر میکنیم امار وارقامی هم که درخصوص اعتبارات استانی اعلام شده رضایت بخش و برای استان کهگیلویه و بویراحمد خوب است.

اما سئوال اینجاست
این آمار چقدر به واقعیت نزدیک است؟
چند درصد این اعتبارات تخصیص داده میشود؟
مدیران دستگاها چند درصد این تخصیص جذب میکنند؟
چند درصد اعتبارات ویا تخصیص سال گذشته برگشت خورده به خزانه دولت علت چه بوده ؟
چند درصد این تخصیصها در ده روز اخر با فشار سازمان وخزانه استان به مدیران جذب شده ونحوه جذب در این ده روز که امکان زمان برگزاری مناقصه هم نبوده چطور بوده ؟
و…………
از حضرتعالی انتظار میرود اولا امار اعتبارات هر شهرستان به واقعیت نزدیک باشد نه اعتبار برروی کاغذ سه میلیارد ولی تخصیص هشتصد تومان باشد
چون سالهای قبل همینطور بوده است.
چون هر چه اعتبار پیش بینی شده دقیقتر باشد دستگاه به اندازه همون امارواعتبار هزینه میکند وبدهی کمتری دارد.
پیشنهاد میدهیم دستگاهای که سال گذشته نتوانسته اند اعتبارات جذب کنند وبه خزانه برگشت خورده
امسال اعتباری کمتری به ان داده شود.
جناب دکتر کلانتری من در عجبم
چرا مدیر بعضی دستگاهها حاضرهستند اعتبارش برگشت بخورد ولی حاضر نیستند بابت بخشی از بدهی خود در خصوص عوارضات به شهرداری های استان که این روزها وضعیت خوبی ندارند بپردازند.
مگر شهرداریها نباید به حق وحقوق خود برسند انتطار میرود موضوع بسیار مهم پیگیری فرماییدو بی تفاوت نباشید.
ودرپایان این همه هکتار از اراضی ملی وزراعی که در این استان برای طرح گردشگری ورفاهی تغییر کاربری داده شده ایا طرح ها اجرا شده یا فقط هدف تغییر کاربری بوده رسیدگی فرمایید .
در پایان برای حضرتعالی وسایر خدمتگزاران صدیق به نظام جمهوری اسلامی ایران ارزوی موفقیت دارم

دیدگاه خود را به ما بگویید.