كدخبر: 46511 | تاریخ مخابره : ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵ |

 

 

آئین معرفی احمد نشاطی فر به عنوان معاون فرماندار گچساران برگزار شد+تصاویر

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -درنشستی که امروز در سالن جلسات فرمانداری شهر دوگنبدان برگزار شد احمد نشاطی فر به عنوان معاون برنامه ریزی فرماندار گچساران معرفی شد.

وی که پیش از این مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بود نخستین معاون برنامه ریزی فرماندار گچساران است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: استفاده از تجهیزات و امکانات بیت المال در انتخابات برای حمایت یا علیه کاندیدای خاص جرم است و با خاطیان به شدت برخورد می شود.

احد جمالی  با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات  به عنوان مهمترین مقوله در انتخابات از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا از هر اقدامی که باعث کاهش اعتماد مردم  در انتخابات شود خودداری کنند.
وی بیان کرد:ایجاد شرایط رقابت سالم  برای همه کاندیدها در انتخابات پیش رو که در اسفند امسال برگزار می شود، وظیفه اصلی دولتمردان است.


معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد  در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: ایجاد فرمانداری ویژه در شهرستان گچساران با توجه به شرایط خاص از نظر اقتصادی و جغرافیایی هدفگذاری شده و برای تحقق این امر تلاش خواهد شد.
جمالی برطرف کردن اختلافات مرزی و جغرافیایی برخی از نقاط گچساران با استان های مجاور  را یادآور شد و افزود: تلاش می شود این امر به بهترین نحو به نفع شهرستان رفع شود.

فرماندار گچساران نیز در این نشست گفت که این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در محل اتصال سه استان مهم فارس،خوزستان و بوشهر از سویی و وجود منابع بزرگ ذخیره نفت و گازو آب و خاک شرایط خوبی برای توسعه دارد.

علی خوان پایه افزود: ادامه روند توسعه گچساران در حوزه های مختلف نیازمند تعامل بیشتر بین مردم و مسئولان است.

دبیرستاد انتخابات شهرستان های گچساران و باشت نیز در این نشست گفت: ۱۴۷ شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند امسال  در این حوزه انتخابیه پیش بینی شده است.

مرتضی سجادپور افزود: از این تعداد ۱۰۲ شعبه اخذ رای در شهرستان گچساران و بقیه در شهرستان باشت ایجاد خواهد شد.

خبرنگار: فرزانه شریفی

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.