كدخبر: 46584 | تاریخ مخابره : ۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۴ |

 

 

نشست مشترک مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت گچساران برگزار شد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – نشست مشترک هیئتی از مدیران ارشد و دست اندرکاران HSE  شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و مدیران ارشد شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد.

در این نشست  اقدامات انجام شده در خصوص الزامات HSE و پدافند غیر عامل در شرکت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بررسی و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه عبدالله زاده مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران به بیان سیاست ها و برنامه های جامع شرکت ملی نفت ایران درباره مبحث ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سطح صنعت نفت وبر رعایت دقیق الزامات تعریف شده در این مقوله پرداخت.

عبدالله زاده صنعت نفت را خط مقدم تولید نفت و گاز توصیف و با اشاره به سختی و ریسک بالای کار در این صنعت، گفت: تلاش و سختکوشی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بعنوان قلب نفتی ایران مثال زدنی است.

ایشان بهترین آموزش را فراگیری به صورت تئوری و عملی دانست و افزود: با توجه به منابع انسانی و ظرفیت های شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ارتقا سطح ایمنی در این شرکت در سالهای اخیر مطلوب بوده است.

مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران تلاش مضاعف، سعی، کوشش و جدیت در امر آموزش های تخصصی، استفاده بهینه و نگهداری تجهیزات را از نکات مهم در توسعه و پویایی شرکت عنوان و تصریح کرد: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران درس آموزی بسیار خوبی ازحوادث داشته است و اقدامات خوبی در زیر ساختهای HSE انجام داده است که نشان از تفکر و حمایت مدیرعامل این شرکت دارد.

در این نشست مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بر اهمیت و نقش حیاتی تاسیسات این شرکت اشاره و تاکید کرد: در برنامه های روزانه شرکت اولویت نخست کار، توجه به مقوله ایمنی است و در این راستا موضوع آموزش و فرهنگ سازی در سطوح مختلف عملیاتی، پشتیبانی و اجرایی سازمان مورد تاکید است.

صیدالی با اشاره به موقعیت جغرافیایی این شرکت در چهار استان کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان ، بوشهر و فارس افزود شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با داشتن ۷۴۰۰ نیروی انسانی ائم از رسمی ، قراردادی و ارکان ثالث و همچنین وجود ۲۲۰ تاسیسات بزرگ و کوچک و ۸۰۰ حلقه چاه تولیدی نقش مهمی را در شریان اقتصادی کشور ایفا میکند. صیدالی مهمترین سرمایه خود را منابع انسانی عنوان کرد و افزود مجموعه مدیریت فنی شرکت ما از بهترین نیروهای فنی در سطح وزارت نفت ونیروهای عملیاتی ما نیروهای جوان و بادانش و HSE شرکت ما بعنوان بازوی اصلی مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران محسوب میشود .

صیدالی دغدغه اصلی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران را تجهیز هرچه سریعتر بیمارستان جدید نفت گچساران عنوان کرد و افزود سلامت پرسنل حق طبیعی کارکنان است و ازاین رو پیگیری و تجهیز بیمارستان نفت را از مدیران ارشد HSE شرکت ملی نفت ایران را در ستاد خواستار شد.

در ادامه مدیران ارشد شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بهمراه مدیران HSE شرکت ملی نفت ایران بازدید میدانی از برخی تاسیسات و مراکز درمانی نفت داشته و از نحوه تجهیز تاسیسات و اتاق های کنترل به سیستم اعلان و اطفای حریق ،دستورالعملها، الزامات ایمنی و همچنین نحوه ارتقاء ایمنی در این واحدها را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.