كدخبر: 46589 | تاریخ مخابره : ۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۷ |

 

 

۴۰ دوره توان افزایی صنعتگران کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوره های آموزشی کابردی برای مدیران، کارشناسان و شاغلین واحدهای صنعتی برگزار می شود.
سید هاشم موسوی اظهار داشت: یکی از دغدغه ها و رسالت های شرکت شهرکهای صنعتی افزایش توانمندیها،مهارتها و دانش روز با برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران و کارشناسان واحدهای تولیدی و صنعتی می‌باشد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: دوره های آموزشی مد نظر این شرکت، همه آموزش هايي را كه منجر به بروزرسانی و ارتقاء علمي و عملی فراگيران و توانمندی شاغلين واحدهاي صنعتي در خصوص مسائل مديريتي و تخصصي نظيرمسائل بازار، بهره‌وري، استانداردهاي كيفي، موضوعات تخصصي صنايع و…. شامل مي گردد.
وی تصریح کرد: مخاطبين اين نوع دوره ها را، مديران و كارشناسان مرتبط با حوزه كسب و كارهاي كوچك و متوسط و صاحبان سرمايه و علاقه مند به سرمايه گذاري تشكيل مي دهند.اولويت با واحدهاي صنعتي و صنفي داخل شهر كها و نواحي صنعتي، كسب و كارهاي كوچك و متوسط خارج از شهرك ها ونواحي صنعتي، اعضاي خوشه هاي كسب و كار، فن بازارها، مشاورين مستقر در مراكز خدمات فناوري و كسب و كار و اجزاي شهر كهاي فناوري مي باشد.
موسوی ادامه داد: اين نوع از دوره هاي آموزشي، با هدف توان افزائی و مهارت افزائی افزايش دانش و تخصص مورد نظر را در مخاطبين دنبال مي نمايد و شامل كارآفريني، مديريتي، كارشناسي و مهارتي است و حسب شرایط می توانند حضوری یا مجازی برگزار شوند و تا پایان سال جاری ۴۰ دوره آموزشی هدفگذاری و تشریفات برگزاری آن صورت پذیرفته است .

دیدگاه خود را به ما بگویید.