كدخبر: 46605 | تاریخ مخابره : ۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰ |

 

 

اسطوره خدمت تنها نمی ماند

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – دکتر غلامرضا تاجگردون که به معنای کمال کلمه اسطوره خدمت و امیرکبیر دوران است از سوی مردم شهرستان های گچساران و باشت تنها نخواهد ماند.

تحلیل رفتار تاجگردون در چند سال اخیر نشان می دهد که او نه در بعد اقتصادی به عنوان تخصصش بلکه در ابعاد سیاسی، فرهنگی و ورزشی فرصتی طلایی برای مردم این شهرستان هاست.

بنده نه به عنوان یک طرفدار تعصبی بلکه به عنوان انسانی آگاه به دلیل شرایط شغلی دکتر غلامرضا تاجگردون را بهترین انتخاب برای نشستن بر صندلی سبز بهارستان می دانم.

از اقتصاد شروع می کنم همان جایی که اتفاقا نقطه ضعف نماینده کنونی مردم شهرستان های گچساران و باشت از سوی منتقدین مطرح می شود.

مگر نه این است هر کس تلاش می کند شغلی پیدا کند تا برای خود و خانواده اش کسب درآمد کند پس آبرسانی ۱۶ هزار هکتار زمین کشاورزی که باعث چند برابر شدن قیمت زمین کشاورزان شد تحقق این امر ویکی از بزرگترین خدمات اقتصادی تاجگردون است که درکمتر جایی چنین اتفاقی رخ داده است.

تلاش برای سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی در کارخانه بیواتانول باشت، ساخت کارخانه گیاهان دارویی گچساران و آوردن صدها مسئول بلند پایه کشوری برای تخصیص تسهیلات بانکی و کمک به سرمایه گذاران از خدمات اوست که حتما خدمت گیرندگان قدر آن را می دانند.

نگارنده معتقد است که رفع مشکلات بیکاری به عنوان چالش موجود در کشور همتی بالاتر از یک نماینده می خواهد.

در بعد عمرانی همین بس که حتی منتقدین تاجگردون هم اذعان دارند که خدمات شایسته ای در زمان ایشان صورت گرفته و افزایش بودجه شهرستان های گچساران و باشت از سه میلیارد تومان  به ۴۰۰ میلیارد تومان در سال جاری سندی دیگری بر شایستگی اوست.

اجرای طرح های بازآفرینی در محلات فقیر نشین، ساخت چندین پارک بزرگ درشهر باشت،احیای بافت فرسوده دوگنبدان، جشن سبز گازرسانی به روستاهای گچساران و نزدیک شدن شهرستان باشت به عنوان دومین شهرستان کهگیلویه و بویراحمد به جشن گازرسانی، ساخت ۳۰ زمین چمن مصنوعی، اجرای صدها طرح عمرانی و راهسازی در شهرها و روستاهای این دیار مشتی نمونه خروار خدمات اوست.

البته تاجگردون برای افزایش بودجه استانی تلاش های زیادی کرد به نحوی که بودجه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد امسال نسبت به سال ۱۳۹۱ هشت برابر شده است.

و اما در حوزه سیاست تاجگردون اگرچه از نظر فکری اصلاح طلب است اما در لیست های سیاسی و انتخاباتی نیست که بخواهد تابع حزب خود باشد او همیشه به اراده خودش بهترین تصمیم ها را برای آینده دیارش می گیرد.

وقتی مسئولان بلند مرتبه کشوری به گچساران سفر می کنند همواره از همکاری تاجگردون با وزارتخانه خود سخن می گویند و این همان احترامی است که همه بزرگان این کشور به وکیل شایسته دیارمان می گذارند.

مسلم است نامه و درخواست وکیل مورد احترام بیشتر محقق می شود همان طور که در گذشته همین طور بوده است.

با همه جوسازی ها و شایعه سازی های بی اساسی که این روزها از سوی رقیبان بر علیه تاجگردون صورت می گیرد اما مردم آگاه، فهیم و غیرتمند این دیار در انتخابات پیش رو نشان خواهند داد که قدر وکیل تلاشگر خود را می دانند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.