كدخبر: 46619 | تاریخ مخابره : ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷ |

 

 

تقدیر نماینده بویراحمد و دنا از خدمات ینیاد مسکن انقلاب اسلامی

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم –  زارعی نماینده مردم  شهرستانهای بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در دیدار بادکتر جنتی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از خدمات  این نهاد در توسعه خدمات روستایی تقدیر کرد.


نماینده مردم شهرستانهای بویر احمد و دنا ضمن قدردانی از فعالیت های بنیاد مسکن خصوصا درشهرستانهای بویر احمد و دنا , عملکرد بنیاد مسکن را در بخش تهیه و اجرای طرحهای هادی , بهسازی و بازسازی واحدهای روستایی , و مسکن شهری مطلوب ارزیابی کردو افزود : فعالیت های عمرانی در روستاها موجب شده رغبت روستائیان جهت ماندن درروستاها افزایش یابد واز مهاجرت به شهر ها جلوگیری نماید .
ایشان در پایان قول مساعدت دادند جهت تحقق اهداف بنیاد مسکن و تسریع در خدمات رسانی به مردم بویژه روستائیان بیش از پیش همکاری لازم را با این نهاد مقدس خواهند نمود .
جنتی مدیر کل بنیاد مسکن در این دیدار ضمن خیر مقدم و ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد مقدس افزود : با توجه به پراکندگی روستاها در سطح استان لذا تعداد ۳۲۳ روستای بالای ۲۰ خانوار در این دوشهرستان وجود دارد که تهیه طرح هادی در تمامی روستاها صورت گرفته .
مدیر کل بنیاد مسکن در ادامه افزود : از مجموع ۲۴۳ روستای بالای ۲۰ خانوار در شهرستان بویر احمد ۱۲۹ روستا  و از مجموع ۸۰ روستای بالای ۲۰ خانوار در شهرستان دنا در ۵۱ روستا با افق ده ساله طرح هادی روستایی اجرا و پیش بینی شد، اما بنا به دلایلی بعضی از روستاها در حال توسعه و مهاجرت پذیر هستند که این امر  نیاز مند بازنگری است .

وی خواستار همکاری بیش از پیش مسئولین استانی و شهرستانی,با بنیاد مسکن جهت خدمات رسانی بهتر به مردم استان خصوصا روستانشینان شدند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.