كدخبر: 46624 | تاریخ مخابره : ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳ |

 

 

منتقدین غیرمنصف تاجگردون انصاف را از چوپان پیچابی یاد بگیرند!

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -این روزها همزمان با فصل خزان ، در خزان اخلاق مداری برخی قلم فرسایی ها در فضای وهن آلود تعصب های صرف سلیقه ای که درفراسوی اندیشه آنها هیچ دلسوزی وخدمت صادقانه ای به مردم ونظام متصور نیست بلکه دغدغه های فکری و انگ های سیاسی غیرمنصفانه موج می زند،باید به منتقدین غیرمنصف تاجگردون گفت انصاف را از چوپان شریف وصاحب فهم وقدردان پیچابی یاد بگیرند که در روزهای اخیر درجریان بازدید نماینده مردم از منطقه محروم پیچاب به وکیل دلسوز خود درفضای صمیمی گفت نه روزه بگیر نه نماز بخوان،بلکه خدمت به محرومان بالاترین عبادت وثواب است، چیزی که امام حسین (ع)فرموده عبادت جزخدمت به خلق نیست.
این روزها بسیاری از افراد افراطی و سیاست زده وجریان های فکری که در رقابت سالم مقبولیت وجایگاهی درنزد اکثریت ندارد،عرض اندام یک مرد بزرگ وخدمتگزار از خانواده معظم شهدا و وکیل لایق راکه یک شخصیت ملی است، برنتافته اند و بی شرمانه به انگ زنی وحتی هتاکی نسبت به وی روی آورده اند .
مردی که درنوجوانی به عنوان رزمنده شجاع درسنگرجهاد و ایثار حضور یافت ودر طول ۴۰سال گذشته به عنوان خدمتگزار با لیاقت و با درایت درنظام اداری و درسطح قوا و حتی درنزد مقام معظم رهبری جایگاه ویژه ای یافته است. این روزها باید از برخی منتقدین که انصاف را درگفتار ونوشتارخود به محاق برده اند سوال کرد از این که این همه خدمت دکتر تاجگردون را که بهترین اسباب دلگرمی مردم به نظام وانقلاب است ، نمی بینید، بگذریم .
اقای تاجگردون یل دلاوری چون شهید احمدررضا تاجگردون را تقدیم نظام کرده، شماها چه کرده اید.؟! به زبان ساده تر، پیشنهاد میدهم که منتقدان غیرمنصف به آن مرد شریف ، نجیب وصاحب فهم ومنزلت پیچابی که در کمال انصاف وحق شناسی به تاجگردون گفت نه نماز بخوان نه روزه بلکه همین خدمت صادقانه به محرومان بالاترین ثواب است مراجعه و درس انصاف و واقع بینی را از ایشان یاد بگیرند.
اقایان منتقد بدانند که مردم شریف ونجیب باشت وگچساران بیش از هر کس دیگری تاجگردون را می شناسند و می دانند این انگ ها وانتقادها محصول توفیقاتی است که تاجگردون درعرصه خدمت رسانی به این خطه انجام داده است و یا درحال انجام است و تلاش برای حذف تاجگردون گامی در جهت خارج کردن باشت وگچساران از ریل توسعه است و درعین حال این گونه تلاشهای ناموفق در جهت تخریب چهره تاجگردون خدمت به نظام و مردم نیست، زیرا کسانی که بیشترین خدمت را به مردم کرده اند ریسمان امید و اعتماد مردم به نظام وحکومت را با همت وتلاش خود گره زده اند،مقربترین افراد نزد خدا ودلسوزان نظام بوده واین همه مقبولیت تاجگردون مصداقی از این واقعیت انکارناپذیر است.
اگرچه نقد وانتقادلازمه تحرک وپویایی جامعه است وعملکرد هرفردی قابل نقد است وتاجگردون نیر ازاین مقوله مستثنی نیست اما نقدهای که محصول سیاه وسفید دیدن وانگ زدن های افراطی است درنزد افکارعمومی هرگز مقبولیت نخواهد داشت. قطعا برعملکرد مردی چون تاجگردون با دامنه خدمات بزرگ نقدهایی وجود دارد اما چشم پوشی ازاین همه خدمت بزرگ که نزد خاص وعام انکارناپذیر است ،مقبولیت را از نقدهای منتقدین سلب می کند وانصاف را به محاق. به امید آنکه همه منتقدین در بیان انتقادات خود با عینک واقع بینی به مسائل پرداخته و انصاف و عدالت را که از فضیلت های مهم جامعه هست را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.