كدخبر: 46655 | تاریخ مخابره : ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸ |

 

 

جاذبه های تاجگردون از دیدگاه مردم گچساران و باشت

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – مردم شهرستان های گچساران و باشت با وجود راهی کردن این چهره ملی در دو دوره متوالی به مجلس شورای اسلامی اما همچنان بی صبرانه در انتظار دوم اسفند امسال هستند تا بار دیگر او را به عنوان منختب خود برگزینند.

محبوبیت تاجگردون در نزد اقشار مختلف مردم از شهری و روستایی،فقیر و غنی،زن و مرد به اندازه ای است که زمان بیماریش شهرها و روستاهای این خطه پر از حزن و اندوه شد و همه برای بازگشت سلامتی او دست به دعا شدند.

در آن روزهای تاریخی مردم در فضای مجازی از اینکه مشکلات خود را با نماینده خود در میان می گذاشتند ناراحت بودند و معتقد بودند باید قدر سلامتی این چهره ملی را بیشتر بدانیم.

یکی از ساکنان منطقه پیچاب در باشت می گوید: اگرچه دکتر تاجگردون خدمات زیادی در حوزه عمرانی و اقتصادی برای مناطق روستایی و شهری حوزه انتخابیه خود انجام داده است اما آنچه باعث محبوبیت بسیار زیادش بین مردم شده مردمداری اوست.

او با اشاره به اینکه نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت چندین بار به این منطقه دور افتاده در چند ساله گذشته بازدید کرده افزود: خشوع و مهربانی او به اندازه ای است که به صورت مستقیم با جوانان،کودکان و سالخوردگان سخن می گوید و در مورد مشکلات منطقه از آنان سوال می کند.

یک ورزشکار گچسارانی گفت: دکتر تاجگردون با برپایی همایش های تجلیل از نام آوران ورزشی و نشستن پای درد دل آنان محبوبیت زیادی بین این قشر به دست آورده است.

داودی ادامه داد: دکتر تاجگردون با پیگیری اقدام هایی مانند درست کردن تندیس زنده یاد عمو حسن باشت باوی پیشکسوت ورزش گچساران باعث شد تا ورزشکاران روی او به عنوان حامی قوی حساب کنند.

وی ابراز داشت:تا پیش از ورود تاجگردون در مجلس بسیاری از کودکان و نوجوانان مستعد در کوچه های خاکی بازی می کردند اما امروز با تلاش ایشان بیشتر مناطق شهری و روستایی صاحب زمین چمن مصنوعی و سالن های چند منظوره ورزشی شده اند.

یک بانوی فرهنگی با یادآوری این نکته که دکتر تاجگردون در بدترین شرایط بیماری و زمانی که قرار بود جراحی حساس مغز انجام دهد به فکر موکلانش بود و با مردم درباره بیماریش سخن گفت: ایشان برای آبادانی شهرستان های گچساران و باشت از جانش مایه گذاشت.

گشاورز ابراز داشت: تلاش برای اختصاص اعتبار پرداخت مطالبات فرهنگیان،تجهیز مدارس به انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی، نوسازی مدارس از خدمات دکتر تاجگردون است که باعث افزایش انگیزه معلمان برای تعلیم و تربیت و رفاه جامعه معلمان و دانش آموزان شد.

یک زن خانه دار می گوید: حاج علام با گزارش کارهای خود به مردم در فضای مجازی که به صورت مداوم انجام می دهد نشان داد که واقعا رضایت موکلانش برایش مهم است.

وی حضور مداوم دکتر تاجگردون در همایش ها و جشن های مردمی را سندی بر مردمداری او دانست.

یک کارمند شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران می گوید: تا قبل از دوره نماینده شدن دکتر تاجگردون وقتی برای پیگیری برخی کارهای اداری به وزارت نفت می رفت از وی درباره شهرستان گچساران که در کدام استان است از او می پرسدند اما اکنون به دلیل حضور مسئولان بلند پایه این وزارتخانه در مناطق مختلف این شهرستان همه درباره ویژگی های گچساران سخن می گویند و حالا این شهرستان گمنام نیست.

علیزاده اضتافه کرد: اجرای طرح های بازآفرینی شهری در مناطق مختلف شهری به ویژه خیابان بلادیان باعث رفاه و افزایش روحیه نشاط در بین مردم این شهرستان شده است.

یک برادر شهید است گفت: تا پیش  ازحضور دکتر تاجگردون در مجلس شورای اسلامی نخبگان شهرستان های گچساران و باشت در پست های کلیدی مرکز استان جایگاه قابل توجهی نداشتند اما هم اکنون چند معاونت استانداری،مدیرکل و معاون های مدیران کل دستگاه های اجرایی فرزندان این شهرستان ها هستند.

او بیان کرد: حاج غلام به عنوان یک برادر شهید و رزمنده افزون بر همه خدماتش باعث همدلی اقوام ترک،لر، باری و بویراحمد گرمسیری و حتی جناح های سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا شد که همین امر زمینه را برای توسعه گچساران و باشت فراهم کرده است.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.