كدخبر: 46681 | تاریخ مخابره : ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲ |

 

 

مهره تاجگردون سکاندار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد شد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -معاون کنونی هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد زودی سکان مدیریتی مهمترین نهاد فرهنگی استان را برعهده خواهد گرفت.


” محمدعلی پیرسبزی ” از نیروهای ” غلامرضا تاج گردون ” نماینده کنونی حوزه انتخابیه گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی محسوب می شود که حدود هشت سال است که مسوولیت معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد را برعهده داشته است.
” پیرسبزی ” البته سابقه حضور در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی این استان را در کارنامه خود در سال های ۸۱ و ۸۲ هم بهمراه دارد.
“رضا دهبانی پور ” مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در روز سیزدهم خردادماه ۱۳۹۸ استعفای خود را به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیم کرد و با آن موافقت شد.

گفته می شود ” دهبانی پور ” قصد کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات کهگیلویه بزرگ را دارد که بنا به برخی شنیده ها تاکنون مورد استقبال جریان های سیاسی و طیف های مردمی واقع نشده است.
با انتخاب ” پیرسبزی ” در مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد  می توان گفت که این اداره کل نیز به ” غلامرضا تاج گردون ” رسید تا برای اولین بار یک گچسارانی مسوولیت این اداره کل را برعهده بگیرد.
زمان معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در روزهای آینده خواهد بود.
ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.