كدخبر: 46685 | تاریخ مخابره : ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷ |

 

 

نشست هم‎اندیشی مدیران عامل شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب در گچساران

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – اولین نشست تخصصی، هم‎اندیشی مدیران عامل شرکت های بهره بردار تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در گچساران برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران این نشست با حضور جانشین مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ،مدیران عامل شرکتهای بهره بردار نفت و گاز گچساران، نفت مسجد سلیمان، نفت و گاز آغاجری ، نفت و گاز کارون و نفت و گاز مارون به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار گردید. بررسی مسائل و چالش های موجود در زمینه های تولید ، خدمات، منابع انسانی ، ایمنی و …. از جمله مباحثی بود که با هدف دستیابی به اهداف تعریف شده در این نشست مطرح شد.

تولید صیانتی از میدان های در حال تولید، برنامه ریزی انجام اقدامات اصلاحی مورد نیاز جهت تحقق تولید تکلیفی، انجام فعالیت های مطالعاتی در تاسیسات و خطوط لوله ، به روزرسانی دستورالعملها با توجه به شرایط موجود ،پیگیری مراحل فرآیندی شرکتهای بهره بردار مناطق نفت خیز جنوب ، بزرگترین تولید کننده نفت میادین خشکی کشور و یکی از شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران است که با محوریت شهر اهواز ، عملیات تولید از مناطق عملیاتی نفت و گاز گچساران ، نفت و گاز کارون ، مارون ، نفت آغاجاری و مسجد سلیمان را راهبری می کند.

در ادامه این جلسه دهان زاده جانشین مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بابیان اینکه این جلسات میتواند به ایجاد راهکارهایی جهت رفع تنگناها و تبادل تجارب شرکتها بیفزاید، افزود در هر شرکتی توانمندی های خاصی وجود دارد که باید تجارب رابه همه شرکتها انتقال داد.

دهان زاده ؛؛ ایجاد بستر های مناسب ارتباطی ، رفع تنگناهای کلیدی شرکتها، مدیریت بهینه راهبری نگهداری و تعمیرات تاسیسات و خطوط لوله و همچنین حصول اطمینان از دسترسی و بکار گیری تمامی قوانین و مقررات ، روش های اجرایی ، دستورالعملها ،چک لیست ها و رویه در حوزه های عملکردی را از اهمیت های این نشست عنوان کرد. وی افزود شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در حوزه نظام مشارکت ، اورهال و تعویض خطوط لوله اقدامات شایسته ای را انجام داده است که زبانزد خاص وعام است.

در ادامه صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ضمن خیر مقدم به مدیرعاملان شرکتهای تابعه مناطق نفت خیز جنوب و تقدیر از مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب جهت پیشنهاد تشکیل چنین جلساتی که میتواند به هم افزایی و رفع تنگناهای کلیدی منجر شود قدردانی بعمل آورد. صیدالی تصریح کرد در چنین جلساتی نقشه راه میتواند راه گشا باشد و ما باید اولویت بندی باتوجه به تنگناها داشته باشیم.

صیدالی یکی از چالش های اصلی این شرکت را یکسان سازی دستورالعملها و بیمه تجهیزات عنوان کرد و افزود میطلبد دستورالعملها باتوجه به شرایط موجود بروزرسانی شود. ایشان یکی دیگر از چالشهای این شرکت را خدمات رسانی در حوزه منابع انسانی عنوان کرد که نقش اصلی را در راهبری شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بر عهد دارند.

در ادامه نشست هم‎اندیشی مدیران عاملان شرکتهای تابعه مناطق نفت خیزجنوب در فضایی صمیمی ضمن بیان مشکلات و مسائل شرکتهای خود و راهکارها و پیشنهادهایی را به منظور بهبود فعالیت های تولیدی خود در شرکت ملی نفت خیز جنوب در سال آتی ارائه نمودند.

در پایان باتوجه به تاکید مهندس محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مقرر گردید این جلسات جهت تبادل تجارب و رفع تنگناها به طور دوره ای در شرکت های بهره بردار تابعه مناطق نفت خیز جنوب برگزار گردد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.