كدخبر: 46700 | تاریخ مخابره : ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷ |

 

 

تاجگردون: به زودی ۳۰۰ نفر در کارخانه بیواتانول باشت بکار گرفته می شود

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم –  تاجگردون در جمع مردم روستای سراببیز گفت:هم اکنون کارخانه بیواتانول باشت در حال ساخت است که برای انجام سازه های آن تا چند ماه آینده حداقل ۳۰۰ نفر بکار گرفته خواهد شد.

تاجگردون به آبرسانی به دشت باشت و احداث تصفیه خانه برای رودخانه شاه بهرام اشاره کرد و ابراز داشت: تکمیل این طرح که با ۶ هزار میلیارد ریال اعتبار انجام می شود افزون بر چند برابر شدن درآمد و قیمت زمین های این شهرستان رونق تولید و رفع مشکل کم آبی در باشت را به دنبال دارد کاری که در شهرستان گچساران انجام شده است.

تاجگردون در پاسخ به منقدان خود درباره ناموفق بودن وکیل کنونی مردم در ایجاد اشتغال گفت: بیکاری مشکل میلیون ها نفر در کشور است و با همت زیاد می توان آن را کنترل کرد اما در کوتاه مدت قابل حل نیست.

وی به تلاش های فراوان انجام شده برای راه اندازی کارخانه لاستیک سازی در باشت بیان کرد: تحریم ها باعث نیمه تمام ماندن این طرح شد.

تاجگردون ادامه داد:انتخاب بر اساس جناح های سیاسی و قومیتی نمی تواند آبادانی و پیشرفت یک سرزمین را به همراه بیاورد.

وی با اشاره به اینکه ۳۰ سال کار سیاسی آرام انجام داده ام و از زیر و بم بازی های سیاسی آگاهی دارم تصریح کرد: کار سیاسی خوب است اما تنها یکی از معیارهای انتخاب است.

وی ادامه داد:برای آینده سرزمین مان تصمیمی بگیریم که شرمنده فرزندمان در آینده نباشیم.

دکتر غلامرضا تاجگردون با بیان اینکه شهرستان های گچساران و باشت پس از سال ها در ریل توسعه قرار گرفته است افزود: تکمیل طرح های در حال اجرا نیازمند میلیاردها تومان اعتبار است.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی که دانش آموزی می گوید: انتخاب وکیل مردم براساس شرکت در آئین های ختم انجام می شود گفت: اگرچه شرکت در این آئین ها ارزشمند است اما چنین معیاری هایی برای انتخاب  نماینده یعنی خواندن فاتحه توسعه و آبادانی منطقه.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.