كدخبر: 46769 | تاریخ مخابره : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۸ |

 

 

دقیق ترین روش استریل دندان پزشکی در پلی کلینک یاسوج انجام می گیرد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -مدیریت درمان تامین اجتماعی استان : دکتر پیام اکبری اظهار داشت :  با تجهیز مراکز درمانی تامین اجتماعی استان به جدیدترین تجهیزات و بهترین متددها و روش های پزشکی ارائه خدمات درمانی  متوانیم بگوئیم ،   که  مراکز درمانی تامین اجتماعی،  پیشرو در ارائه خدمات درمانی مطلوب به مردم و هم استانیهای عزیز هستند .

مدیر درمان تامین اجتماعی گفت یکی از این موارد  استفاده دقیق و صحیح دندانپزشکان پلی کلینک تخصصی یاسوج از روش استریل وسایل داندانپزشکیست .

مدیر درمان استان گفت : تنها مرکز دندانپزشکی در کشور واستان ، بجز دانشگاه دندانپزشکی  که آنهم فقط برای آموزش دانشجویان از این روش استریل استفاده میکنند هیچ مرکز درمانی خصوصی و دولتی دیگر ازاین روش استریل که با استفاده از دستگاههای تمیز کننده اولترا سونیک و پک اتو کلاو انجام می گیرد استفاده نمی کنند .

دکتر اکبری با اشاره باینکه دهان و دندان یکی از حساسترین قسمت های بدن است بیان کرد: که اگر دقت لازم در استریل کردن و تمیز نگاه داشتن روی وسایل دندان پزشکی بدرستی انجام نشود بیماریهای بسیاری از طریق آن به بدن سرایت میکند به همین جهت مصمم شدیم که صحیح ترین ، دقیقترین و جدید ترین  نوع استریل وسایل داندنپزشکی که در دنیا مرسوم است را  در مراکز درمانی تابعه استفاده نمائیم .

وی ادامه داد: در حال حاضر پلی کلینیک یاسوج از این روش بهرمند شده و در حال آموزش دیگر مراکز درمانی  درشهرهای  گچساران و دهدشت و همچنین بیمارستان شهدای گمنام جهت استفاده ازاین  روش برای استریل وسایل دندانپزشکی هستیم .

دیدگاه خود را به ما بگویید.