كدخبر: 46773 | تاریخ مخابره : ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴ |

 

 

نصب صندوق بستر سازشفاف سازی فعالیت های اقتصادی و عدالت مالیاتی است

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد معتقد است که نصب صندوق فروش بستر سازشفاف سازی فعالیت های اقتصادی و عدالت مالیاتی است.


محمد علی غفاری راه اندازی پایانه فروشگاهی مراکز کسب کار را پیش نیاز شفاف سازی اقتصادی دانست و تصریح کرد که تحقق این مهم به عدالت مالیاتی و در عین حال توسعه اقتصادی کمک شایانی خواهد کرد.
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به فراخوان نصب صندوق فروش توسط روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور، عزم ملی سه قوه برای افزایش درآمد های کشور از طریق مالیات، برقراری عدالت اقتصادی و توزیع عادلانه درآمدها را یک فرصت ممتاز برای شکوفایی اقتصاد درون زا دانست و اظهار کرد که جلوگیری از فرار مالیاتی درسایه هم افزایی ملی ممکن خواهد شد.
غفاری قطع وابستگی اقتصادی کشور را یکی حیاتی ترین نیاز جامعه دانست و تصریح کرد که عبور از چالش های جنگ اقتصادی به عنوان یکی از توطئه های دشمن به برنامه ریزی اساسی و هم افزایی ملی و بین بخشی برای افزایش های درآمدهای اقتصاددرون زا از جمله مالیات نیازمند است.
وی نصب کارتخوان مجهز به استانداردهای تعریف شده مالیاتی در تمامی بنگاههای اقتصادی و مراکز کسب وکار وخدمات و نظارت بر این فرآیند را لازمه تحقق عدالت مالیاتی و افزایش درآمدهای مالیاتی دانست و گفت سازمان امور مالیاتی برای تحقق این هدف بزرگ به مشارکت مردم و دیگر بخشها نیاز دارد

دیدگاه خود را به ما بگویید.