كدخبر: 46852 | تاریخ مخابره : ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶ |

 

 

اجرای برنامه فرهنگی باران شادی

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم( ص ) و امام جعفرصا ق (ع)برنامه ای تحت عنوان باران شادی به همت امور فرهنگی و هنری ، عصر جمعه ۲۴ آبان ماه در پارک کوی دانشکده برگزار شد.

این برنامه که با استقبال خوب کودکان به همراه والدین و جمعی از کارکنان و خانواده های محترم شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران همراه بود در پارک کوی دانشکده با برنامه هایی متنوع ازجمله نمایش عروسکی ، کار دستی، قصه گویی ، شعر خوانی و .. اجراشد.
مدیر خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بیان نمود؛ هدف از این برنامه، ایجاد فعالیت درفضای شاد وهنری در راستای تشویق کودکان به تحرک وفعالیت های اجتماعی در قالب بازی و سرگرمی می باشد که در نهایت سلامتی جسمی وروحی ، شکل دهی شخصیت و تعاملات اجتماعی کودکان را درپی خواهد داشت. علی کردلو افزود: کودکان نیاز به برقراری ارتباط با همسالان خود در جامعه دارند و با اجرای چنین برنامه هایی می توانند در کنار انجام فعالیتهای هنری به نوعی مشارکت اجتماعی را نیز تجربه کنند.
وی ضمن قدردانی از همکاری مدیر عامل وهئیت مدیره شرکت ابراز امید واری نمود که بتوانیم در راستای ایجاد نشاط وپر نمودن اوقات فراغت خانواده ها برنامه های مناسب فرهنگی را اجرا نماییم.
در حاشیه این برنامه از فعال فرهنگی، روشن دل مهربان آقای عرفان شیروانی لک که در حوزه نویسندگی کودک ونوجوان فعالیت داشتند تقدیر و تشکر به عمل آمد. در پایان به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.