كدخبر: 47908 | تاریخ مخابره : ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲ |

 

 

تاجگردون: کمپین رای ۸۰درصدی راه اندازی شده است

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی عصر امروز در جمع هواداران خود با اشاره به اهمیت شرکت گسترده مردم در انتخابات گفت: کمپین رای ۸۰درصدی طوابف مختلف به فرزند شما راه اندازی شده و همه هواداران برای تحقق اختصاص ۸۰درصد از آرا به فرزند و برادر تلاش کنند.

غلامرضا تاجگردون افزود:برای پیروزی قاطع باید همه دوستداران  ادامه پیشرفت و آبادانی در روز دوم اسفند پای صندوق رای بیایند.

وی تاکید کرد: دوست و دشمن به انجام خدمات گسترده و اثرگذار برای رفاه مردم در دو دوره نمایندگیم اذعان دارند هر چند کاستی های زیادی وجود دارد اما با همبستگی می توانیم این مشکلات را رفع کنیم.

تاجگردون ادامه داد: برخی کوته فکران تمایل به برگزاری انتخابات پرشور ندارند اما دوم اسفند مردم شهرستان های گچساران و باشت نشان خواهند داد که وکیلشان با انتخاب خودشان به مجلس خواهد رفت نه با دخالت تهران نشینانی که می خواهند با اختلاف افکنی بین طوایف قشقایی،باوی و بویراحمد به اهداف خود برسند.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعا هیچ انسان عاقلی توقع ندارد که یک بیغوله در مدت زمان کوتاهی مدینه فاضله شود اما همچنان که در گذشته تحقق یافت با برنامه و ایده های نو برای ساختن بهتر دیارمان گام های بلندی با یاری هم برمی داریم.

 

وی با اشاره به فضای ایجاد شده و بداخلاقی ها و اتهامات وارد شده به نماینده مردم در چند ماه اخیر ابراز داشت: مردم با حضور آگاهانه در انتخابات دوم اسفند به تفرقه ها پایان می دهند.

تاجگردون تاکید کرد: انگشت غلامرضا تاجگردون جز به مصلحت مردم حوزه انتخابیه اش نخواهد چرخید.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خطاب به کسانی که با استفاده از غلامرضا تاجگردون پست گرفتند و مال اندوختند و اکنون در مقابل مردم قرار گرفته اند گفت: جدایی آنان چیزی از شور وفاق برای توسعه کم نخواهد کرد.

در این نشست که مدیرعامل ترک زبان باشگاه فرهنگی ورزشی قشقایی،خداداد افشاریان داور ملی فوتبال کشور و افتخارات ترک زبانان و جمع پرشور طایفه فرهمندیان برگزار شد،هواداران تاجگردون با شعار قشقایی یک کلام تاجگردون وسلام،عبور از تاجگردون یعنی گذر از آبادانی، بر حمایت از امیر کبیر دوران تاکید کردند.

حجت الاسلام مرودشتی از روحانیون ترک زبان نیز در این نشست با اشاره به توانمندی های دکتر تاجگردون در تحقق آرزوهای دیرینه مردم گچساران و باشت چون تامین آب زمین های کشاورزی، احیای بافت فرسوده، طرح های بازآفرینی شهری و ده ها پروژه عمرانی دیگر گفت: به همه اطمینان می دهم غلامرضا تاجگردون این دوره پیروز قاطع یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت خواهد شد.

وی تاکید کرد: با خدمات دیگری که این چهره ملی به مردم شهرستان های گچساران باشت در دوره سوم وکالت خود ارائه خواهد داد می توان امیدوار به استمرار خدمات او تا شش دوره متوالی بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.