كدخبر: 48011 | تاریخ مخابره : ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰ |

 

 

تاجگردون:تکرار حماسه های تاریخی نشان دهنده قطعی بودن هتریک است

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – کاندید یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه در همایش همدلی مردم منطقه امامزاده جعفر به حضور حماسی جوانان در آئین افتتاح ستاد انتخاباتی دوگنبدان، حضور دو برابر مردم در منطقه لار نسبت به چهار سال پیش و جمعیت عظیم در منطقه امامزاده جعفر نشان دهنده پایبند بودن مردم بر عهد خود و قطعی بودن هتریک است.

غلامرضا تاجگردون اظهار داشت: با وجود تمام کارشکنی ها و تهمت ها مردم شهرستان های گچساران و باشت از تمام اقوام با هم هستند و روز سوم اسفند سرود سوم را باهم خواهند خواند.

نماینده فعلی مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت:منطقه امامزاده جعفر یکی از نمونه های روستاهای توسعه یافته است که در سال های اخیربا توسعه زیرساخت های کشاورزی شاهد تحولات چشمگیری بوده است و تلاش برای ادامه پیشرفت این منطقه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: آبی شدن هفت هزار هکتار زمین کشاورزی در منطقه امامزاده جعفر که باعث افزایش قیمت زمین های این منطقه از ۳۰میلیون به ۱۵۰ میلیون تومان شده یکی از  خدمات مهم انجام شده  ازچند سال گذشته تاکنون بوده است.

تاجگردون تاکید کرد: ۴۰هزار هکتار زمین دیم کشاورزی شهرستان های گچساران و باشت  تبدیل به آبی یا در حال عملیات اجرایی تامین آب است.

وی عنوان کرد: براساس برآوردهای کارشناسی تکمیل این طرح ها باعث ایجاد۶۰۰ میلیارد تومان درآمد برای مردم منطقه می شود.

تاجگردون به در دست احداث بودن کارخانه فراوری گیاهان دارویی در این منطقه اشاره کرد و افزود: با تکمیل این طرح که در سال آینده بهره برداری می شود امکان کشت حداقل یکهزار هکتار گیاهان دارویی در این منطقه وجود دارد.

وی تصریح کرد: امروز زندگی در منطقه امامزاده جعفر و کوی ۵۰۰ دستگاه شهر دوگنبدان تفادت چندانی باهم ندارد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.