كدخبر: 48059 | تاریخ مخابره : ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲ |

 

 

تاجگردون: بانوان راه پیروزی ۸۰درصدی را هموار کنند

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم – دکتر غلامرضا تاجگردون در جمع پرشور هزاران نفر از بانوان حامی هتریک که به مناسبت روز زن در شهر دوگنبدان برگزار شد گفت: بانوان با حضوری آگاهانه و تشویق خانواده های خود در روز دوم اسفند راه پیروزی ۸۰درصدی را هموار خواهند کرد.

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود:برای من پیروزی۳۰درصدی به راحتی امکان پذیر است اما میخواهم برای داشتن انگیزه بیشتر آرای ۸۰درصدی را کسب کنم.

او بیان کرد: بانوان سرزمین من ضعیفه نیستند بلکه آنان با تقدیم همسران، فرزندان و پدران خود در دوران هشت سال دفاع مقدس شجاعت خود را نشان دادند.

تاچگردون خطاب به رقیبان خود تاکید کرد:جلوی قطار توسعه شهرستان های گچساران و باشت سنگ اندازی نکنید که این سنگ ها ما را نوازش می‌دهد.

 

او ادامه داد : ما می‌خواهیم شهری توسعه یافته بسازیم که همه شهروندان در ساختن آن سهیم باشند. او با یاد آوری سخنان هشت سال پیش خود در هنگام تبلیغات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی. گفت:ما به محیط نامناسب زندگی عادت کرده بودیم اما حالا محله سادات را به عنوان یک نماد ساختیم تا نشان دهیم زندگی در محیط خوب چقدر با نشاط و لذت بخش است و به دنبال آن بقیه نقاط را هم خواهیم ساخت.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.