كدخبر: 48072 | تاریخ مخابره : ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱ |

 

 

 جامعه ورزش گچساران و باشت به قطار هتریک ها پیوست

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش شهرستان های گچساران و باشت در آیینی که شنبه شب در ستاد مرکزی دکتر غلامرضا تاجگردون برگزار شد به قطار هتریکی ها پیوستند.

این ورزشکاران با یادآوری خدمات دکتر غلامرضا تاجگردون به جامعه ورزش مانند توسعه زیرساخت های ورزشی و تکریم ورزشکاران در هشت سال گذشته بر حمایت قاطع خود از نماینده فعلی تاکید کردند.


سهیلا باشتی پیشکسوت نام آشنای ورزش گچساران ضمن ستایش دکتر تاجگردون در  مشارکت فعالیت های ورزش همگانی مانند پیاده روی های خانواده که گاها با حضور مسوولان کشوری انجام می شود دلیل محبوبیت نماینده فعلی گچساران و باشت را مردمی بودن او دانستند.


نوروز حیدری پیشکسوت هاکی کشور با مقایسه زیرساخت های ورزشی گچساران و باشت در هشت سال گذشته نسبت به زمان حاضر گفت: دکتر تاجگردون جایگاه خودش را بین ورزشکاران و آحاد مردم به دلیل خدمات گسترده پیدا کرده به همین دلیل حاضر نیستیم او را با هیچکس عوض کنیم.


غلامرضا تاجگردون در جمع ورزشکاران گفت: عمدا نشست با اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود تا یقین کنم همه گروه ها از من رضایت دارند.

کاندید انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۶۶زمین چمن مصنوعی در گچساران و باشت در دوران خدمت من ساخته شده است افزود: رونق ورزش زمینه ساز سلامت جسمی و روحی شهروندان است.

وی بیان کرد: ایجاد زیرساخت های ورزشی در کاهش آسیب های اجتماعی نقش مهمی دارد که این امر منجر به بهبود زندگی بهتر مردم خواهد شد.

تاجگردون تصریح کرد: ورزشکاران با انتخابات قهر نکنند زیرا باید حواسمون باشد که انتخاب درستی داشته باشیم.

نماینده  فعلی مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خطاب به ورزشکاران عنوان کرد: برای اینکه پشیمان نشویم و تسرنوشت خود را به دست دیگران نسپاریم پای صندوق های رای بیایید.

وی در پایان تاکید کرد:ما کسانی هستیم که یکصدا برای اعتلای دین، وطن و عزت سرزمین خود باهم متحد شده ایم.

تاجگردون ابرازامیدواری کرد: روز سوم اسفند یارانش سرود سوم را با هم بخوانند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.