موضوع : ورزشی
كدخبر: 48085 | تاریخ مخابره : ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲ |

 

 

خروش خان احمدی ها در حمایت از تاجگردون+تصاویر

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – اهالی روستاهای خان احمد از توابع شهرستان باشت پیش از ظهر امروز در همایش همدلی یاران هتریک با حضوری گسترده در حمایت از دکتر غلامرضا تاجگردون تاکید کردند.

مردم این روستاها تاکید کردند: هرگز به عقب برنمی گردیم و تا پایان راه با نماینده فعلی مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خواهیم ماند.

در این آئین غلامرضا تاجگردون گفت: بخش عمده ای از مردم منطقه خان احمد در انتخابات امسال راه روشن توسعه و سازندگی را انتخاب کرده اند.

وی خطاب به اهالی این روستاها افزود: همه مناطق شهرستان های گچساران و باشت همچون شما با انتخابی آگاهانه در روز دوم اسفند مصمم به رقم زدن هتریک هستند.

تاجگردون در ادامه گفت: ما برای پیروزی در انتخابات دوم اسفند ۲ عنصر همبستگی و اراده نیاز داریم که هر دو به فضل خداوند متعال ایجاد شده است.

این کاندید شاخص یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گچساران و باشت اظهار داشت: طرح های در حال اجرای بزرگ روستاهای خان احمد زندگی اقتصادی مردم  این منطقه در سال های آینده را متحول خواهد کرد.

تاجگردون ادامه داد: بهره برداری از طرح تامین آب زمین های کشاورزی خان احمد که در چند ماهه آینده صورت خواهد گرفت زمینه اشتغال و رونق تولید در این منطقه مستعد را فراهم می کند.

او به در دست اجرا بودن کارخانه بیواتانول در شهرک صنعتی خان احمد اشاره و عنوان کرد: افتتاح این طرح مهم نیز می تواند باعث ایجاد تعداد زیادی فرصت شغلی شود.

تاجگردون با یادآوری سفر ده ها مقام بلند پایه کشوری به منطقه خان احمد گفت: در سال های اخیر هفت طرح مهم در این منطقه شروع شد که به جز کارخانه لاستیک سازی آن هم به دلیل شرایط تحریم کشور مابقی پروژه ها بهره برداری شدند.

او تصریح کرد: به جای کارخانه لاستیک سازی کارخانه بیواتانول در شهرک صنعتی خان احمد کلنگ زنی و با سرعت خوب در حال اجراست که این پروژه مهم اقتصادی ۲ برابر طرح قبلی ظرفیت اشتغالزایی دارد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.