كدخبر: 48114 | تاریخ مخابره : ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷ |

 

 

تاجگردون:۵۰۰۰شغل در گچساران و باشت ایجاد می شود

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -غلامرضا تاجگردون در جمع پرشور هواداران خود در میتینگ انتخاباتی خود در باشت گفت:با توجه به زیرساخت های ایجاد شده در حوزه های مختلف در چهار ساله آینده حداقل پنج هزار شغل در شهرستان های گچساران و باشت ایجاد خواهد شد.

وی بیان کرد:این ادعا را می توانم به ریز یک یک پروژه ها اثبات کنم.

تاجگردون تاکید کرد:شهرستان های گچساران و باشت در چند شاخص مهم در چهار ساله آینده جزو پنج شهرستان اول کشور خواهد شد.

این کاندید شاخص یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: در زمینه جاده های استاندارد چهارخطه ها، حوزه کشاورزی، زیرساخت های ورزشی و فرهنگی با برنامه ریزی دقیق در چهار ساله آینده جزو مناطق برتر کشور و برای توسعه سایر حوزه ها هم برنامه ریزی و تلاش خواهد شد.

وی به سوابق خود اشاره و کرد و گفت: همه شما می دانید که من وعده هایی را عنوان می کنم که به بدانم توانایی تحقق آنان را دارم.

تاجگردون در پاسخ به برخی شائبه ها درباره ترکیب جناحی مجلس آینده تصریح کرد: مجلس هر ترکیب سیاسی داشته باشد غلامرضا تاجگردون بیشترین خدمات را برای مردم دیارش به ارمغان خواهد آورد.

تاجگردون تاکید کرد:من با دیدن این جمعیت که برای حمایت از بنده در این مکان گردهم آمده اند، هم به پیروزی مطمئن شدم و هم سنگینی وظیفه را بر دوش های خود بیشتر احساس کردم.

نماینده فعلی شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی شور و امید مردم در تبلیغات چند روز اخیر را یادآور شد و گفت: حامیان من یاران نانی نیستند بلکه با عشق و امید به آینده از من حمایت می کنند.

تاجگردون ابراز داشت:اکنون به همت برادران ترک، باوی، بویراحمدی، و همشهریان مقیم گچساران و باشت قطار هتریکی ها به سرعت در حال حرکت است و هر لحظه واگنی به آن اضافه می شود.

این نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد: در روز دوم اسفند مردم شهرستان های گچساران و باشت با حضوری حماسی در انتخابات سرود بالندگی و توسعه این دیار را سردهند.

تاجگردون خطاب به فشقایی ها و تاریخ زندگی آنان در گچساران که سال ها هیچ حمایتی از آنان نشد و در سال های اخیر تلاش هایی برای ارتقای زندگی آنان شد عنوان کرد: طوایف مختلف ترک زبان حامی ما و ما نیز پشتیبانی آنان خواهیم کرد.

این نامزد انتخابات دوره یازدهم در ادامه اظهار داشت:برای اعتلای گچساران و باشت هر خدمتی از دستم بیاید بدون توجه به ریشه قومیتی انجام  خواهم کرد.

او افزود:ما قائل به حذف هیچ گروهی نیستیمو زنده بودن ما در وجود رقیبان است.

تاجگردون خطاب به رقیبان به نگرانی های مردم در روزهای تاخیر در تایید صلاحیت گفت: این تجارب تلخ نشان دهنده وفاداری طرفداران من به توسعه و سازندگی است.

وی از مسئولان نظارتی خواست تا با افرادی که قصد بی نظمی در فضای انتخاباتی را دارند خواست براساس قانون با آنان برخورد کنند.

سونامی  طرفداران دکتر غلامرضا تاجگردون در میتینگ انتخاباتی باشت نویدبخش پیروزی هتریکیها در انتخابات روز دوم اسفند حوزه انتخابیه شهرستان های گچساران و باشت شده است.

هزاران نفر از طرفداران سردار سازندگی امروز در باشت گرد هم آمدند تا حمایت خود را از دکتر غلامرضا تاجگردون اعلام کنند.

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.