كدخبر: 48133 | تاریخ مخابره : ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱ |

 

 

سهم گچساران ازبودجه نفت از۱۶میلیاردتومان به ۱۵۰میلیاردتومان افزایش یافت

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم- تاجگردون در جمع کارکنان نفتی با ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده های صنعت نفت گفت:اگرچه تحریم های ظالمانه نفت اقتصاد ایران را دستخوش تغییر کرده اما بخش عمده ای از هزینه ها و بودجه کشورمان هنوز هم با درامدهای نفت می‌چرخد.

 

وی بیان کرد :در سال ۱۳۹۴ پس از هفتاد سال استخراج نفت از تاسیسات گچساران با تلاش خادم مردم سهم سه در صد نفت به مناطق نفت‌خیز اختصاص یافت که این خدمت میزان اعتبارات نفتی شهرستان گچساران را افزایش چشمگیر داد.

وی عنوان کرد: سهم گچساران از بودجه نفت از ۱۶میلیارد تومان سال ۱۳۹۲ به ۱۵۰میلیارد تومان در بودجه پیش بینی شده سال ۱۳۹۹افزایش یافته است.

این نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به جز این اعتبار ۶۶مکان ورزشی و جاده گچساران بندر گناوه و باباکلان از بودجه نفت تامین اعتبار شده است.

او به یکی دلایل تاخیر در تایید صلاحیت خود اشاره کرد و افزود: به بنده اعلام شد که از موقعیت خود در رئیس کمیسیون برای تامین بودجه گچساران سوء استفاده شده که  با یادآوری سهم گچساران از تامین ۲۰درصد نفت کشور آن را توجیه کردم.

تاجگردون در بخش دیگری از سخنانش به مشکلات جامعه کارکنان صنعت نفت اشاره و افزود: کاهش مالیات از مواردی است که در بودجه سال آینده تا حدودی پیش بینی شده است.

ایشان عنوان کرد:در زمان پیشنهاد طبقه بندی مالیات به من گفتند چون عضو هیات علمی هستید برای استفاده شخصی طرح طبقه بندی مالیات را پیشنهاد داده اید تا مجبور شدم این واقعیت را امسال به همکاران تلفیق بودجه بگویم که من ایثارگر و از دادن مالیات معاف هستم.

او تاکید کرد: پس از روز پنجم اسفند پیگیر باشید ببینید که کدام خط فکری با پیشنهادات تبدیل وضعیت کارکنان نفت مخالفت می‌کند.

تاجگردون عنوان کرد: تبدیل وضعیت برخی کارکنان از دیگر مواردی است که پیش نهادهایی برایش مطرح شده است.

او از کارکنان صنعت نفت خواست برای اعتلای سرزمین خود و تکمیل کارهای خوب شروع شده به پای صندوق های رای بیایند.

تاجگردون در پایان با اشاره به وضعیت فضای انتخابات از طرفداران خود خداست برای پیشگیری از معطل شدن در صف های طولانی در ساعت های اول روز دوم اسفند به پای صندوق رای بروند.

در این آیین هزاران نفر از کارکنان صنعت گچساران با سردار سازندگی تجدید بیعت کردند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.