كدخبر: 48166 | تاریخ مخابره : ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰ |

 

 

واکنش تاجگردون به اتهام میتینگ های انتخاباتی پرخرج

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – غلامرضا تاجگردون امشب در جمع کثیری از بازاریان حامی سرود سوم با اشاره به برخی فضاسازی علیه او درباره برگزاری تبلیغات پرخرج گفت: هنرمندان،خواندگان معروف و کسانی که در تبلیغات بنده اجرا دارند از سر مهر اقدام می کند و در قبال آن پولی از من دریافت نمی کنند.

او عنوان کرد: پیش از اینکه بخواهم درباره  بازاریان و اصناف سخن بگویم یادی می کنم از زنده یاد فرود پورعبدی از دوستانم خوبم که در سمت  رئیس اتحادیه اصناف گچساران خدمت کرد و در خوش نامی دار فانی را وداع گفت.

این نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: توسعه باید به شکل همگون صورت گیرد یعنی اگر قرار است بازار زیبا شود باید در کنار آن رونق باشد نه کسادی.

تاجگردون به اجرای طرح ساماندهی خیابان بلادیان به عنوان یک معماری اصیل و زیبا اشاره کرد و افزود: این طرح در صورت برنامه ریزی می تواند چندین فرصت شغلی جدید فراهم کند.

او عنوان کرد: قول  میدهم گچساران و بازار آن با اجرای برنامه های خوب در پنج سال آینده یکی از مناطق توسعه یافته در جنوب کشور شود.

تاجگردون تاکید کرد:  در گچساران محدودیت اعتباری برای توسعه نداریم و صنعت و معدن و تجارت و امور مالیاتی می تواند به رونق بازار کمک کند.

وی به خرید خانه های بافت فرسوده برای بازگشایی در زمان شهردار سابق (زینلزاده) اشاره کرد و افزود: این طرح مدت زمان زیادی معطل شده بود وقتی پیگیر شدم گفتند خانه ها را برخی شهروندان گران می گویم در پاسخ گفتم بخرید هر قدر می گویند چون من معتقد هستم که هر چه در توسعه و آبادانی پول خرج کنیم اثرش در رونق بازار پدیدار می شود.

در این آئین نماینده اصناف و بازاریان با قرائت بیانیه ای بر تجدید پیمان با دکتر غلامرضا تاجگردون تاکید کردند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.