كدخبر: 48204 | تاریخ مخابره : ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹ |

 

 

خیزش ۷۲ ملت در حمایت از تاجگردون / سلام هتریکی ها به پیروزی

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – هزاران نفر از مردم شهرستان  گچساران امروز در حمایت از غلامرضا تاجگردون چون رودی خروشان به پا خواستند.

بعد ظهر امروز محل برگزاری میتینگ انتخاباتی تاجگردون میزبان هزاران نفر از شهروندان بویراحمدی،باوی، بندری،بهبهانی،اصفهانی و خلاصه از هر قومی بود.

مردم این دیار امروز نشان دادند که برعهدی که هشت سال پیش برای سازندگی دیارشان با تاجگردون بسته اند وفادار هستند.

غلامرضا تاجگردون در جمع یاران خود گفت: فراموش نکید من وارث یک شهر سوخته بودم شهری که معابر تنگ،خانه های ناایمن و جاده ای پرخطر،زمین های کشاورزی دیم،بازار بی روح و قدیمی مردمش را آزار می داد نمی گویم همه چیز درست شده اما قدم در راه سازندگی دیارمان گذاشته ایم و امید داریم شهر دوگنبدان در سال های آینده به یکی از زیباترین شهرهای جنوب ایران تبدیل شود.

او به زمان بیماری و لحظات سخت راهی شدن به اتاق جراحی اشاره و افزود: به والله قسم در آن لحظات به فکر مردم سرزمینم بودم.

تاجگردون هجمه ها و تهمت های مطرح شده را یادآور شد و تاکید کرد: مردم شهرستان های گچساران و باشت با رای خود در روز دوم اسفند پاسخ دندان شکنی به آنان خواهد داد.

اوگفت:انسان هایی که در سطح ملی به بنده تهمت زندند را نیز خودم پاسخشان را خواهم داد.

او بیان کرد: یک سال پیش من همه اموالم را به مسئولان عرضه کرده ام.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: من حاضرم اموال خود و همه بستگان درجه یک خود را با یک دانگ از ۱۰ هزار متر مربع زمین منطقه سعادت آباد تهران آن شخص عوض کنم.

تاجگردون گفت: من امیرکبیر و صولت الدوله قشقایی نیستم من تاجگردون هستم من و مردم این خاک اجازه نمی دهیم آنچه ساخته ایم را ویران کنید.

او خطاب به رقیبانش که گفته بودند قول می دهیم خیابان بلادیان را باز کنیم گفت: من فکر کردم می خواهی قول بدهید که دیگر خیابان های شهر را نوسازی می کنید باز کردن خیابان بستگی به تشخیص شورای شهر دارد نه نماینده.

نماینده فعلی شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: فراموش نکنید زمانی که شهروندان مظلوم محله سادات موضوع آسیب های اجتماعی آن منطقه به نماینده سابق (رقیب امروز) را مطرح کردند راهکارش راه اندازی یک کیوسک پلیس بود.

تاجگردون ادامه داد: یادتان نرود که بیشتر روستاهای گچساران به دلیل دسترسی نداشتن به گاز ناچار به استفاده از درختان جنگلی برای گرم کردن خانه های خود بودند و امروز گچساران تنها شهر سبز از نظر گاز در کهگیلویه و بویراحمد است.

تاجگردون به بریدن درختان برای پدیدار شدن تابلوی انتخاباتی رقیب اشاره کرد و افزود: حواستان باشد همه قولها و عمل های ایشان مانند همین است.

او بیان کرد: اکنون گچساران از نظر سرانه ورزشی بانوان و مردان، بازآفرینی شهری،بیمارستان های تخصصی،مراکز اورژانس و سایر زیرساخت ها حرف های زیادی برای گفتن دارد.

او خطاب به یاران وفادارش گفت: باوی های این دیار پشت من،بویراحمدی ها دستان من و قشقایی ها نفس گرم من هستند.

تاجگردون قسم دادن یکی از بزرگ مردان قشقایی برای خدمت به مردم این خطه را یادآور شد و افزود: به همان خون شهیدم و حضرت عباسی (ع)که محمد فرهمندیان یادآور شد قسم می خورم به هیچ کدام از مردمان  این دیار ۷۲ ملت خیانت نکنم.

او برخی گلایه ها درباره اشتغال اشاره کرد و گفت: برآوردهای کارشناسی نشان می دهد تامین آب ۴۰ هزار زمین کشاورزی گچساران و باشت که در سه سال آینده تکمیل می شود سالیانه ۶۰۰ میلیارد تومان عاید کشاورزان می کند و قیمت زمین هایشان هم چندین برابر شده است آیا این ثروت آفرینی نیست؟

او ادامه داد: اصلاح طلبی و اصولگرایی خوب است اما نماینده ای باید راهی خانه ملت شود که بتواند مطالبات مردمش را محقق کند.

نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی من قدردان یکایک این مردم که خلعت خدمت را برگردنم انداختند هستم.

تاجگردون در پایان نطق انتخاباتی خود از مردم خواست مراقب شهرشان،آیندهفرزندانشان،اندیشه خود باشند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.