كدخبر: 48228 | تاریخ مخابره : ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵ |

 

 

منختب مردم گچساران و باشت از حضور حماسی مردم در انتخابات قدردانی کرد

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم – نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی گچساران و باشت و منتخب دوره یازدهم از حضور حماسی مردم در انتخابات قدردانی کرد.

غلامرضا تاجگردون  اظهار داشت: مشارکت مردم شهرستان های گچساران و باشت در انتخابات مجلس شورای پاسخ به ندای رهبری برای پای صندوق های رای است و بدون شک پیروز واقعی این آزمون مردم این خطه هستند.

وی بیان کرد: مردم این شهرستان ها که همواره در طول چهار دهه اخیر در تمام صحنه های  انقلاب اسلامی حضوری چشمگیر داشته اند این بار هم برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار این خطه ثبت کردند.

تاجگردون ادامه داد: اعتماد مردم رسالت منتخب مردم را برای خدمات اثرگذارتر سنگین کرده است.

در این ادامه این پیام آمده است:

سپاس و ستایش خدایی را که به ما نعمت بصیرت، آگاهی، درک زمان و دیگر نعمات خویش را عطا کرد و انتخاب را برای تمیز دادن راه صحیح زندگی و تعالی انسانی به ما ارزانی داشت.

درود و سلام بر بهترین و عزیزترین انسان عالم خلقت پیامبر اعظم (ص) و خاندان گرامی‌شان که همواره سرمشق و هادی ما بوده‌اند.

درود و سلام به روح بلند امام راحل عظیم الشان و شهیدان گران‌قدر بخصوص علمدار مقاومت و ذوالفقار سیدعلی، حاج قاسم عزیز که ما را بر بام عزت جهان نشانده‌اند و درود و سلام به رهبر فرزانه عزیزمان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی).

درود بر مردم شریف استان و بخصوص مردم عزیز گچساران و باشت که مودت و همدلی و شور انقلابی خود را با معرفت و بصیرت درهم آمیختند و حماسه بی‌بدیل دیگری را در تاریخ سراسر افتخار خود ثبت و ضبط کردند و بدانید دنیا باری دیگر نظاره‌گر حماسه‌ای بود که شما خالق آن بودید و موجب تأثر دشمنان و شادی دوستانتان شد.

آفرین بر شما، درود بر عزم آهنین و اراده‌ای که امروز فهم و درک و زمان‌شناسی را با بصیرت خود به حماسه بزرگ انتخابات گره زد و دوم اسفند را در تقویم ایران اسلامی جاودانه کرد و صدالبته زبان و قلم از توصیف این حرکت عظیم و انقلابی عاجز است و من به‌عنوان فرزند و برادر کوچک شما پاداش عظیم این حماسه بزرگ را از خداوند برای شما طلب می‌نمایم.

عزیزان، بزرگواران و ولی‌نعمتان انقلاب؛ امروز شما باری دیگر با بصیرت و آگاهی و اعتماد به فرزند و برادر کوچکتان ادامه مأموریت خدمتگزاری در خانه ملت را به این‌جانب محول نمودید تا در ادامه رسالت خطیر خود، خادم و وکیل شما در مجلس شورای اسلامی باشم.

غلامرضا تاج گردون که عشق به نوکری و خدمتگزاری شما را تکلیف الهی و انقلابی خود می‌داند، در ادامه این مسیر پرمسئولیت با مدد از عنایت خداوندی و توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله) همه همت خویش را برای سازندگی و توسعه به کار خواهد بست و همه توفیقات گذشته، حال و آینده را مدیون همت بلندتان می‌داند.

اعتقاد دارم همه سلایق مختلف در حماسه دوم اسفند سهیم‌اند و دوستان و رقبای انتخاباتی پس از پایان انتخابات به همراه همراهان خود رقابت را به رفاقت تبدیل و دست رد به سینه دشمنان و معاندان خواهند زد.

ملت شریف و عزیز بدانند که دشمن در شرایط مختلف در لباس دوست و با اسلحه نیرنگ ظاهر و عزت ما را نشانه خواهند گرفت لذا این فرصت را از دشمنان بگیرید.

ضمن سپاس و تشکر از خلق این حماسه بزرگ، انتظار می‌رود با بزرگواری و محبت پیروزی حماسه حضور را بر پیروزی نامزد خود مقدم دانسته و با حفظ روح بلند ولایتمداری وحدت و همدلی خود را با هیچ متاع دیگری معامله نکنید. خوشحالی و شادمانی را با معرفت بروز و از هر حرکتی که خدای ناکرده موجب سودجویی فرصت‌طلبان شود بپرهیزید.

من به‌عنوان خدمتگزار کوچک شما، از حضورتان درخواست دارم تا دوستی و تعامل را با رقبای دیروز خود گره‌زده و از هرگونه سخن و پیام و مواردی که موجب بی‌حرمتی به مردمی که خودم را متعلق به آنان میدانم بپرهیزید.

باری دیگر ضمن سپاس و تشکر از حماسه بزرگتان و خدا قوت به مجریان برگزاری انتخابات که همه همت خود را برای صلابت و سلامت انتخابات به کار بستند بخصوص استاندار محترم و فرمانداران سخت‌کوش و اعضای محترم هیئت اجرایی و نظارت، شورای تأمین استان و شهرستان توفیقات همگان را از خداوند متعال مسألت دارم.

غلامرضا تاجگردون که در دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی نماینده مردم حوزه انتخابیه گچساران و باشت بود این بار با کسب بیش از ۵۰درصد از آرا منختب مردم شد.

وی ۳۸هزار و ۱۵۲ رای در انتخابات دوم اسفند حوزه انتخابیه گچساران و باشت کسب کرده است.

پس از تاجگردون سید قدرت الله حسینی  ۲۱هزار و ۴۸۴ هزار،اردلان زینلزاده هشت هزار و ۹۸۷ و هومان عسکری هفت هزار و ۵۹۰ رای کسب کردند.

۱۱۵ هزار نفر از مردم شهرستان های گچساران و باشت واجد شرکت در انتخابات بودند.

براساس آمار رسمی ۷۲درصد مردم این حوزه انتخابیه در انتخابات شرکت کرده اند.

 

 

شهرستان های گچساران و باشت با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب کهگیلویه و بویراحمد قرار دارند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.