كدخبر: 48299 | تاریخ مخابره : ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸ |

 

 

درخواست تولید کننده باسابقه گچسارانی از تاجگردون

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – اسفندیار مرودشتی در ابتدا  از زحمات شما نماینده شایسته بدلیل تصویب طرح رفع مشکل بدهکاران بانکی در مجمع تشخیص مصلحت نظام که یکبار رد و بار دوم با درایت حضرتعالی و پیگیری مداوم شما این طرح به مجمع رفت و تصویب نهایی  شد  قدردانی می کنم.

با توجه به بخشنامه های صادره از سوی مجلس شورای اسلامی و نهاد رئیس جمهوری و مصلحت نظام و شورای نگهبان و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص تولید کنندگان و بدهکاران بانکی مبنی بر اینکه بدهکاران بانکی میبایست درخواست کتبی خود را تا آخر اسفندماه ارائه دهند،تا در سامانه سما توسط بانک ثبت و به بانک مرکزی ارسال شود.

اینجانب اسفندیار مرودشتی مدیر عامل کارخانه تولید لبنیات وب ستنی واقع در امامزاده جعفر گچساران با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال تولید امروز درخواست کتبی خود را به یکی از بانک های مرکزی شهر دوگنبدان تحویل دادم اما از پذیرش درخواست خودداری کردند.

معلوم نیست فرمایشات رهبر معظم انقلاب ، قوانین ،مصوب های دولت ، مجلس ، مصلحت نظام ، شورای نگهبان که برچرخیدن چرخه تولید تاکید دارند بهچه دلیلی اینگونه معطل میماند .

چرا برخی بانکها و موسسات بانکی همکاری لازم با بدهکاران بانکی و سرمایه گذاران عرصه تولید ندارندو تمام مصوبات و قوانین کشوری در استان و شهرستان فقط به ظاهر میباشد و هیچگونه ترتیب اثری برای رفع این مهم داده نمیشود .

خواهشمندم با توجه به توضیحات اینجانب و باتوجه به همکاری نکردن تعدادی از بانک های استان و شهرستان و مشکلات سرمایه گذاران که اطمینان دارم چندین و چند تن دیگر هم مانند اینجانب مشکلات مشابه دارند این وضعیت را پیگیری کنید .

 

اسفندیار مرودشتی

دیدگاه خود را به ما بگویید.