كدخبر: 48370 | تاریخ مخابره : ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۲ |

 

 

کمک ۷۰ میلیارد ریالی تاجگردون به دانشگاه علوم پزشکی استان برای مبارزه با کرونا

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم -سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از کمک ۷۰ میلیارد ریالی به این دانشگاه جهت مقابله با کروناویروس طی رایزنی های “غلامرضا تاجگردون”، نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

دکتر پرویز یزدان‌پناه ضمن تقدیر و تشکر از نماینده شهرستان های باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی، افزود: طی رایزنی‌های نماینده محترم شهرستان‌های باشت و گچساران با سازمان برنامه و بودجه کشور، مبلغ ۷میلیارد تومان جهت کمک به دانشگاه علوم پزشکی استان در راستای مبارزه و مقابله با کرونا اختصاص یافت.

وی اظهارکرد: با تاکید رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی این مبلغ برای کمک رسانی به همه شهرستان های استان در نظر گرفته شده است و به صورت عادلانه بین آنها تقسیم خواهد شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به اینکه دکتر تاجگرون طی روزهای گذشته اعلام کرده بود که دانشگاه علوم پزشکی در مبارزه با کرونا نگران هزینه ها نباشد، بیان کرد: نماینده محترم شهرستان‌های باشت و گچساران تاکید کرد که بیمارستان شهید جلیل یاسوج، بیمارستان معین کرونا در استان است و باید به صورت ویژه مورد حمایت همه مسئولین استانی قرار گرفته و مطالبات پزشکان، پرستاران و دیگر نیروهای خط مقدم مبارزه با کرونا در استان در اولویت پرداخت قرار گیرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.