كدخبر: 48584 | تاریخ مخابره : ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۸ |

 

 

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج انتصاب پاسره را تبریک گفت

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – در پی انتصاب فیض الله پاسره به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج طی پیامی این انتصاب را به وی تبریک گفت.

 

متن این پیام در ادامه می آید:

جناب آقای دکتر فیض الله پاسره
مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد

انتخاب بجا و شایسته شما را به عنوان «مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد» که نشان از توانمندی، لیاقت و شایستگی آنجناب دارد که بحق از سرمایه های ارزشمند استان می باشید، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

اکنون با توجه به این حسن انتخاب وزیر محترم، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج آمادگی کامل دارد، همچون گذشته با حمایت و تعامل بیشتر بخش خصوصی با مجموعه آب و فاضلاب شهری و روستایی استان در جهت رونق بخشی به صنعت احداث در حوزه های مختلف آب و فاضلاب استان گام بردارد؛
امید است در دوره مدیریت جنابعالی شاهد صیانت از بخش خصوصی و بنگاههای اقتصادی سابقه دار، حمایت از بخش خصوصی به عنوان پیکارگران عرصه های سازندگی و سرمایه گذاری، تعامل با بخش توليد در زمينه اجراي طرح های توليدی، مدارا با فعالين اقتصادی و در نهایت شکوفایی خدمات رسانی در حوزه آب و فاضلاب برای مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد باشیم.

توفیقات روزافزون شما را در نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت به ملت شریف استان، از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم.

{ جبار کیانی پور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج }

دیدگاه خود را به ما بگویید.