كدخبر: 48597 | تاریخ مخابره : ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶ |

 

 

به همت تاجگردون آبرسانی به زمین های کشاورزی روستای نیمدور کلید خورد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – به همت غلامرضا تاجگردون آبرسانی به زمین های کشاورزی روستای نیمدور در ردیف بودجه سال ۱۳۹۹ قرار گرفت.

مردم این روستا که پیش از این شاهد اجرای طرح جاده ارتباطی روستا با تلاش وکیل سراقراز خود بودند، این بار با اجرایی شدن طرح آبرسانی به زمین های کشاورزی روستای تاریخی خود معروف به شریت خانه باوی به بازگشت به روزهای طلایی امیدوار شده اند.

تاجگردون که در انتخابات اسفند امسال به مردم روستای نیمدور قول احیای کشاورزی این روستا را داده بود با این اقدام خیلی زود به وعده خود عمل کرد تا طرفداران سنتی خود را خشنود کند.

مردم روستای نیمدور پنج دهه پیش محصولات مرغوبی در تاکستان ها،انارستان ها و شالیزارهای برنج خود تولید می کردند اما به دلیل نبودن امکانات زیرساختی مانند راه ارتباطی و دیم بودن بخشی از زمین های کشاورزی به شهر دوگنبدان مهاجرت کردند.

اگرچه رودخانه ای در پایین دست روستای نیمدور جاری است اما زمین های روستا تشنه است و سال هاست مردم کشت و کار در روستا را رها کرده اند.

در حالی که هنوز مجلس یازدهم شروع نشده تاجگردون گام های بلندی برای توسعه حوزه انتخابیه خود و تحقق وعده های خود برداشته است.

احداث منطقه گردشگری در منطقه سدچمشیر، افزوده شدن کوی باغ فردوس و روستای آبگرمو به مناطق بافت فرسوده و آبرسانی به زمین های کشاورزی دهستان بویراحمد گرمسیری از دیگر طرح هایی است که در ردیف بودجه سال ۱۳۹۹ قرار گرفته است.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.