كدخبر: 48702 | تاریخ مخابره : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۴ |

 

 

حمایت از تولید درشهرکها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد/ شهرک صنعتی «یاسوج ۴» آماده سرمایه گذاری

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم-مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارآفرینان‌، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی برای سرمایه گذاری درشهرک ها و نواحی صنعتی استان حمایت ویژه می شوند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه وبویراحمد، سید هاشم موسوی جهان آباد مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اظهار کرد: در بحث توسعه صنعتی یکی از مولفه های اصلی فراهم نمودن زیرساختهای لازم برای سرمایه گذاری است که شهرک های و نواحی صنعتی با داشتن زیرساختهای مناسب در تحقق این مهم گامی های خوبی برداشته است .
موسوی جهان آباد ابراز داشت: با توجه به هدفگذاری و برنامه ریزی انجام شده سال ۹۹ توسعه کمی و کیفی شهرک ها و نواحی صنعتی تقاضا محور، تملک و ایجاد زیرساختهای سرمایه گذاری برای احداث شهرک ها و ناحیه صنعتی در دستور کار قراردارد .
موسوی افزود : با توجه به محدودیت های واگذاری از حیث مساحت عرصه های صنعتی در برخی از شهرک ها و نواحی صنعتی استان که نیازمند خرید زمین و توسعه می باشد که خوشبختانه اقدامات خوبی در زمینه تملک و خرید زمین صورت گرفته است و در آینده نزدیک با تکمیل زیرساخت به فضای صنعتی استان افزوده خواهدشد.
موسوی جهان آباد در ادامه گفت: افزون براین نگاه ما بر توسعه ظرفیت های دیگر شهرک ها و نواحی صنعتی کمتر برخوردار استان برای استقرار و فعالیت واحدهای تولیدی بزرگ نیازمند زمین و فضای بیشتری دارند، می باشد و آماده جذب سرمایه گذار در راستای تحقق شعار جهش تولید هستیم.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بطور مثال در سال ۹۸ توسعه زیر ساخت های شهرک صنعتی یاسوج ۴ با انجام آسفالت و کانال سیلاب انجام شده است، اظهار داشت: این شهرک موقعیت مناسبی برای تولید و رشد صنعت استان دارو از سرمایه گذاران برای استفاده از این ظرفیت ودیگر ظرفیت های مستتر در شهرک های صنعتی استان دعوت می کنیم .

دیدگاه خود را به ما بگویید.