كدخبر: 48747 | تاریخ مخابره : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶ |

 

 

لبیك شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران به فرمایشات مقام معظم رهبری در كمك مومنانه به نیازمندان

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم- شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری پای کار آمدند و با اجرای رزمایش بزرگ در خط مقدم بحران مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان کمک کردند.

س

به گزارش روابط عمومی با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رزمایش گسترده با همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان در جامعه ، کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب این امر مهم را در دستور کار قرار دادند.
هوشنگ صیدالی در این رزمایش که با همکاری سپاه ، بسیج ، دیگر ادارات و مسئولین در حسینیه ثارالله برگزار شد ضمن خیر مقدم به مهمانان گرامی و اصحاب رسانه اظهار نمود در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و تامین معیشت نیازمندان، کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز همانند سال های گذشته با حضور در خط مقدم بحران ها و همدلی با مردم شهرستان ،کمک بسیار خوبی را انجام دادند و مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در مدت کوتاهی جمع‌آوری شد که از این مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان  درقالب چهارهزار بسته معيشتي برای کمک به نیازمندان در نظر گرفته  و مابقی به انجمن حمایت از زندانیان داده خواهد شد.
صیدالی در ادامه بیان نمود همه باید دست به دست هم دهیم و در سختی ها و مشکلات به همدیگر کمک کنیم ، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار
وی افزود همکاران بنده در همه بحران ها در مشکلات کشور همیشه در خط مقدم بوده و در همه حال برای مرتفع کردن مشکلات شهرستان ، استان و کشور سنگ تمام گذاشته اند و این همدلی همیشه استمرار خواهد داشت و هر کاری که بخشی از مشکلات کشور را مرتفع کند و باعث خوشحالی مقام معظم رهبری گردد برای ما یک وظیفه و تکلیف تلقی می شود.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ضمن تشکر از همکاری فرماندهی بسیج نفت و گاز و همه همکاران در جمع آوری کمک‌های مومنانه در این رزمایش گفت ما فقط کمک نقدی را انجام دادیم و زحمت خرید و توزیع بسته های معیشتی با عزیزان سپاه و بسیج می باشد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد همکارانم در شرکت بهره برداری نفت و گاز بدانند که اگر بخشی از دارایی خود را به عنوان کمک مومنانه بخشیده اند به دست نیازمندان می رسد که رضایت و خشنودی خداوند را به دنبال خواهد داشت.


گزارش افشين خسروي
تصوير وحيد رضانژاد

دیدگاه خود را به ما بگویید.